Pirts un saimniecības ēka “Kurzeme”, 50m2

Saimniecības ēkas projekts "Kurzeme"

Šī ērtā un praktiskā pirts – saimniecības ēka projektēta saskaņā ar jaunā būvniecības likuma dotajām priekšrocībām – iespēju 1. grupas ēkas saskaņot vienkāršotā un veiklākā procesā, darbojoties pašam ēkas īpašniekam, ja lauku teritorijā ēkas apbūves platība nepārsniedz 60 kvadrātmetrus, savukārt – ja īpašums atrodas ciematā, vai pilsētā – tad 60 kvadrātmetru apbūves ēku ir atļauts “novietot”, definējot, ka to būvējis kāds cits, un būvēt ēkas līdz 25 kvm apb. platībai.
Atkāpjoties no birokrātiskajiem jautājumiem atpakaļ pie projekta un tā būtības – pirts projekts izstrādāts lietderīgi un ekonomiski izmantojot augstāk aprakstīto platību, ir plaša un ar lieliem stiklojumiem, labi izgaismota atpūtas, viesību telpa, no tās – ieeja dušā/ģērbtuvē, sekojoši – pirts karsētava un tualete. Šis ēkas apjoms projektēts siltināts, apkurināms, gāzbetona vai koka statņu konstrukcijā, blakus – malkas šķūnis – malkas vai dārza inventāra glabāšanai.
Ar šo pirts-saimniecības ēkas projektu turpinam un papildinam mūsu mazo projektu veikaliņu – sekojot iecienītā, mazā pagrabiņa projektam, kurš veiksmīgi uzbūvēts jau daudzviet Latvijā. Projektā ir atrisināti konstruktīvie mezgli, lai ēka būtu racionāli uzbūvējama, pamatu plāns un risinājums, griezums ar spāru, siju, sienu specifikāciju, spāru plāns, koka statņu ārsienām – sienu notinumi ar koka statņu specifikāciju. Vadoties pēc projekta rasējumiem, ēku ir iespējams tāmēt, un būvēt, kā arī rasējumus – iesniegt bis.gov sistēmā lai saskaņotu projektu vienkāršotajā procedūrā (ar “paskaidrojuma rakstu ēkai”) Jūsu būvvaldē.
Sekojoši – projekta attēli, fasādes, plāni:

Saimniecības ēkas projekts "Kurzeme"
Saimniecības ēkas projekts “Kurzeme”


Raženu un priecīgu būvniecību!!!

8 domas par “Pirts un saimniecības ēka “Kurzeme”, 50m2

 1. Labdien! Krāmu tirgus Ādažu novadā apsver iespēju būvēt saimniecības ēku mauriņtraktora un citu sīkumu uzglabāšanai ar iespēju pārnakšņot vienai vai divām personām. Kadastra numurs 80440040756. Varbūt ir kādas idejas. Pieslēgšana pie apsardzes signalizācijas pašsaprotama.

  Patīk

  1. Labdien!
   Nosūtījām Jums e-pastu. Jārēķinās ar aizsargjoslu no autoceļa. Lai raitāk veiktos projekta skaņošana un citas ieceres, iesakam Jūsu tirgu dēvēt par senlietu tirdziņu, kas pašvaldības deputātiem var izklausīties daudz patīkamāk, kā krāmu tirgus. Otrreizēji izmantojami elementi, arī no būvniecības un senām ēkām ir aizvien vairāk pieprasīti.
   Saimniecības ēkas projekts ir pieejams, vislabāk risināt projekta pirmās skices tiekoties, klātienē vai tiešsaistē un koriģēt projektu atbilstoši Jūsu vajadzībām un zemes situācijai.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Saimnēka Kurzemīte jau saskaņota vairākās Latvijas novadu būvvaldēs, dažviet sācies arī būvniecības process. Projektu pielāgosim arī Jūsu vajadzībām, veicot izmaiņas, ja tādas nepieciešamas, precizēsim ēkas novietojumu zemes īpašumā. Atsūtiet sīkāku savu ieceru aprakstu un zemes kadastra nr. Ēka praktiski izmantojama visdažādākajām saimniecības vajadzībām kā arī atpūtai.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

 2. Vai šim projektam ir iespējams vienslīlu jumts un siltināta garāžas telpa. Doma ir kā pagaidu māja uz skrūvpāļiem. garāžas telpa vajadzīga, kā darbnīca.

  Patīk

  1. Labdien!
   Jā, ēkas projektu var papildināt un pārveidot, atbilstoši katra vajadzībām un ieskatiem.
   Atsūtiet sīkāku informāciju par savām iecerēm, kā arī zemes kadastra nr.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: