Uguns un ūdens āderes. Cilvēka uzbūve pētīta sasniedzot augstu izziņas līmeni visos fiziskajos procesos, garīgos procesos pētniecība var turpināties vēl bezgalīgi. Planēta Zeme pētīta daudz, salīdzinot ar citām planētām, tomēr tā vēl slēpj daudz neizzinātā. Atskatoties senatnē cilvēks pielāgojās videi ievērojot dabas noteiktos ritmus savā dzīvē, līdzīgi apkārt esošajai dzīvajai dabai. Šodien cilvēks pakļāvis Māmuļu Dabu, savu vēlmju nodrošināšanai intensīvi izmanto Zemes uzkrātos dabas resursus.
Cilvēce savā pārākuma apziņā, izmantojot kosmiskās novērošanas sistēmas, spēj laicīgi prognozēt tuvākos vai tālākos laika apstākļus un dažādas dabas parādības, bet tajā pašā laikā, planētas Zemes dažādos starojumus nevar ietekmēt, tie eksistē un nemainās. Apskatot āderu mērījumus 200 gadu vecās, un senākās ēkās, ir redzams, ka tās izvietotas atbilstoši āderēm, un āderes atrodas tur pat, kur pirms 200 gadiem. Dzīvojamā ēka 23 x 7,4m kuras uguns āderu krustpunktos ir ēku skursteņi, krāsnis un pavardi, bet ūdens āderes 3-5m platas atrodas cieši gar ēkas perimetru ēkas ārpusē.
Arī šodien, suns, kaķis izvēlas noteiktas dzīves vietas ēkā. Ābele iestādīta vietā ar pastiprinātu starojumu mēģina stumbram noliecoties vainagu pārvietot ārpus starojuma teritorijas. Nomenklatūras darbiniekiem nesenā pagātnē būvējot dzīvojamās ēkas tā saucamajos “spec projektos”, katram dzīvokļa īpašniekam tika iedots plāns ar nelabvēlīgā starojuma marķējumu, lai katrs savu dzīves vietu varētu iekārtot izvairoties no pastāvīgas atrašanās uz āderēm. Tādā veidā arī šie paši cilvēki, kas vairumā gadījumu bija arī personālie pensionāri (īpašs statuss) tika nodrošināti arī ar spec-poliklīnikām, spec-aptiekām un spec-slimnīcām, rūpējoties ne tikai par pensionāriem, bet arī par to lai veselības aprūpes darbiniekiem būtu iespējami mazāk darba – viņu klientiem laba veselība arī lielā vecumā.
Lai cilvēka sirds starotu mīlestību pret visu apkārtējo, un cilvēka pašsajūta, vismaz atrodoties savās mājās, būtu veselīga, tad izpētīt starojumus jebkuras ēkas būvniecības teritorijā, ir nepieciešams. Ir jāatrod ēkai ideālo novietni, neatkarīgi vai tā paredzēta cilvēkam, vai mājdzīvniekiem, ievērojot arī sauli kā dienas ritma organizētāju. Arī stādot augļu dārzu un lielos kokus, šīs vietas ir jāizvēlas ņemot vērā āderu tīklojumu. Latvijā ir cilvēki, kas nodarbojas ar āderu uzmērīšanu, profesionāļi ir apvienojušies Rīkstnieku Biedrībā, bet vecajā Eiropā rīkstnieks ir oficiāla profesija.
Rīkstnieks izstrādā precīzu āderu kartējumu katra klienta apbūves gabalam, esošai ēkai vai dzīvoklim. Ar ekoloģiskiem materiāliem būvējot ēku, izvēloties pareizo ēkas novietni varam teikt: „Eko māja uguns āderēs – vesela miesa un vesels gars! ”. Arhitekts Valdis Liepa.

Dzīvojamā ēka siguldā, āderu uzmērījums:

Dzīvojamā ēka Cēsīs, āderu uzmērijums:

Guļbaļķu ēkas āderu plāns Ikšķilē:

Dzīvojamā ēka jūrmalā:

Dzīvoklis Rīgā, āderu plāns:















antiņš

































Lielāko daļu mūsu projektēto māju esam novietojuši saskaņā ar āderu tīklojumu un iesakam arī Jums ņemt vērā Dabas spēkus un dzīvot saskaņā ar tiem. Vairāk informācijas – sadaļā āderu noteikšana.
Veselīgu un garu mūžu ikvienam!!!
arhitekts Valdis Liepa.
Labdien!
Vai iespējams apsekot māju Jūrmalā?
Ar cieņu
Eduards
PatīkPatīk
Sveiki, iepriekš jāsazvanās, lai vienotos par izdevīgu laiku, tālr – 25506076.
PatīkPatīk
Labdien, cik maksā Jūsu pakalpojums???
PatīkPatīk
Sveiki!
āderu noteikšana attālināti 40Ls, dabā uz vietas 70Ls, cena bez PVN.
lai sokas!
ar cieņu Valdis Liepa.
PatīkPatīk
Sveiki,
A kā var noteikt āderi attālināti? 🙂
PatīkPatīk
Sveiki!
mūsu mājas lapā esam publicējuši dažus fragmentus no informācijas par āderu noteikšanu un ar to saistītajām lietām – http://www.buildart.lv/category/aderu-noteiksana/, kā arī ir internetā varat atrast daudz literatūras gan latviešu valodā, gan svešvalodās, un pie pietiekami lielas ieinteresētības un treniņiem arī patstāvīgi apgūt āderu noteikšanu.
lai Jums sokas!
PatīkPatīk
Vajag noteikt āderes dzīvoklī Siguldā.
PatīkPatīk
Labdien!
sazinājāmies ar Jums e-pastā.
lai raženi sokas!
PatīkPatīk
Sveiki intresē āderes plāns zemesgabalam Jelgavā. Un cik tas maksātu?. jakobsonsmartins@inbox.lv
PatīkPatīk
Labdien!
nosūtījām epastu.
uz veiksmīgu sadarbību!
PatīkPatīk
Sveiki!
Interesē āderu plāns zemesgabalam Ikšķilē – 0,8ha. Vajadzība, lai saprastu, kur
rakt dīķi, dziļurbumu, būvētu pirtiņu un nākotne plānots arī māju.
Primāri tas šobrīd vajadzīgs dīķa rakšanai un vairāk tā kā to gribētu , lai speciālists sazīmē klātienē
Lūdzu nosūtiet uz e-pastu piedavājumu un atpakaļ attiecīgi nosūtītu Jums nepieciešamo info
Mareks
PatīkPatīk
Labdien!
Labprāt veiksim āderu pētījumu Jūsu zemesīpašumam. Šoruden izrakām dīķi savā saimniecībā, iepriekš noteiktā ūdens āderu krustpunktā – http://www.buildart.lv/dika-raksana/
uz veiksmīgu sadarbību!
PatīkPatīk
Sveicināti!
Interesē iespēja noteikt āderu tīklu mājai un ūdens ieguves vietu.
Māja atrodas pie Aizputes.
PatīkPatīk
Labdien!
Veiksim āderu noteikšanu arī Jūsu zemes īpašumam, ja pēc āderu nospraušanas dabā izsauksiet mērnieku, lai āderes iezīmē arī topogrāfiskajā plānā, tad Jūsu paredzētās ēkas, aku, dīķi u.c. būs iespējams projektēt precīzi āderu tīklā!
lai raženi sokas!
PatīkPatīk
Sveiki! Intresē āderes plāns zemes gabalam Rīgā. Cik tas izmaksā?
PatīkPatīk
Labdien!
Varam ieplānot laiku āderu noteikšanai arī Jūsu zemes īpašumā.
uz veiksmīgu sadarbību!
PatīkPatīk
Labdien,
Vajadzētu sagatavot āderu plānu 1800 kvm zemessgabalam Ādažos! Vajadzēs arī iezīmēt topogrāfijā.
Gaidīšu piedāvājumu uz e-pastu.
Paldies!
Ar cieņu,
Arturs
PatīkPatīk
Labdien!
Uzmērīsim āderes arī Jūsu zemes īpašumam, uz veiksmīgu sadarbību!
P.S. āderu punktus topogrāfijā iezīmēt jāaicina mērnieks.
PatīkPatīk
Labdien!
Nepieciešama āderu uzmeklēšana zemes gabalā, Ciemupē.
Ar cieņu, Ilona.
PatīkPatīk
Labdien!
Vienosimies par tikšanās laiku Jūsu zemes īpašumā.
lai raženi sokas!
PatīkPatīk
labdien.velos zemesgabala rakt aku,,bet vajag noteikt aderi udens…vai jus to varat izdarit un cik tas maksa.
PatīkPatīk
Labdien!
Noteiksim āderes arī Jūsu zemes īpašumam, akas vietas izvēlei, kā arī iespējams noteikt āderes Jūsu mājai vai dzīvoklim, lai izvēlētu veselīgākās guļvietas un darba vietas. Atsūtiet mums uz e-pastu sīkāku informāciju par Jūsu zemes īpašuma novietojumu, kad. nr. zemes robežu plānu.
lai sokas!
PatīkPatīk
Sveiki.
Vēlos noteikt āderes zemes gabalam, uz kura taps ģimenes māja. Un labprāt noskaidrotu labāko vietu dziļurbumam.
Varat, lūdzu, atsūtīt potenciālās izmaksas šim pakalpojumam. Un vai tas ir jādara klātienē vai attālināti?
Paldies!
PatīkPatīk
Labdien!
Āderu noteikšanu veicam, vislabāk tikties Jūsu zemes īpašumā uz vietas, tad var arī izvērtēt labāko mājas novietojumu. Iepriekš atsūtiet zemes robežu plānu un kadastra nr. lai varam iepazīties ar situāciju.
uz veiksmīgu sadarbību!
PatīkPatīk
Appreciatte your blog post
PatīkPatīk