Matemātiskās sakarības

Šajā piramīdu un sfinksas tēla novietojumā atainota logaritmiskās spirāles uzbūve, kas liecina, ka piramīdas būvētājiem arī nebija sveša izpratne par spirāles veida attīstību. Šobrīd jebkuru ciklu ko vēlamies dēvēt kā attīstošu ilustrējam ar spirāles veida struktūru.
Interesanti, kas patreiz atrodas spirāles sākumpunktā, varbūt kādam tas ir zināms?

Piramīdu novietojums
Piramīdu novietojums
Dzīves koks
Dzīves koks
Piramīdu un sfinksas novietojums
Piramīdu un sfinksas novietojums

Patiesība ir viena, lai arī cik daudzveidīgas būtu cilvēku domas, uzskati. Tāpat baltās gaismas stars ejot cauri prizmai, sadalās vairākās krāsās, kas mirguļo nepārtraukti mainās lai beigu beigās saplūstu pirmatnējā vienotā starā. 21. gadsimta rupjajam materiālismam visums ir tikai tūkstošiem dažādu elementu kombinācija (Blavatska šos vārdus teica par 19. g.s.).
Patiesības meklējumi un to līkloči ir pavadījuši cilvēci visā tās pieredzē, un tas viss apliecina, ka katram pašam ar savu dzīves pieredzi vai intuīciju jānonāk līdz savas apziņas atklāsmei par dažādu lietu esamību ārpus mūsu tiešās uztveres sajūtām.
Viedums un dzīves ilgums bieži iet roku rokā, jo tikai viedi cilvēki parasti sasniedz lielāku dzīves gadskaitli, kā cilvēki ar zināmā mērā standarta domāšanu, un līdz ar to arī atbilstoši Latvijas vidējiem mūža ilguma rādītājiem.
Katra sēkliņa zina savu laiku, tāpat kā cilvēks var pats sākt pārbaudīt savas izjūtas atrodoties dažādās telpas vietās, un salīdzināt savus sajūtu rezultātus ar pieredzējušu rīkstnieku ieteikumiem.
Jo cilvēks vairāk pēta kādu lietu, jo vairāk ir iespēja noskaidrot patiesību un katras konkrētās lietas cēloņus un sekas. Ko parasti mēs saprotam ar cilvēka veselības rādītājiem, viņa fizisko un garīgo aktivitāti un možumu.
Noteiktas sakarības ir pat šo lielo ēku būvniecībā, veidojot to izvietojumu arī līdz šodienai mums nav īsti zināms kādēļ tieši šie objekti tā ir savstarpēji novietoti, kas apstiprina šo vienu matemātisko sakarību, bet tālākās enerģiju ietekmes uz cilvēku vēl ir maz pētīta tieši šo objektu savstarpējā kopsakarībā.

arhitekts Valdis Liepa.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: