Kā sadzīvot ar āderēm?

Ir gadījumi, kad pēc dažiem gadiem dzīves jaunajā mājoklī, par spīti veselīgam dzīvesveidam, jogai u.c. tomēr sajūt dažādas veselības problēmas (sāpoša mugura, tirpstošas rokas, bezmiegs utt.). Pārbaudot šīs dzīvesvietas āderu atrašanās vietu, kaut iesākumā attālināti, tas tiešām arī apstiprinājās, ka šīs sūdzības var būt pamatotas jo viena daļa no interjera iekārtojuma izvietots tieši uz ūdens āderēm vai to krustpunktiem.
Saglabājot šos pašus nepieciešamos interjera elementus, veicām to pārplānojumu, pēc kura iekārtošanas mājiniekiem vairs nav ikdienā jāatrodas uz āderēm, un tie vairs nesūdzas par veselības traucējumiem. Pēc kā var spriest, ka veiktās plānojuma korekcijas, kas lai arī ne vienmēr var veidot ideālo telpas interjeru, tomēr dod kvalitāti miegam un darbam, jo cilvēkam vairs nav ilgstoši jāatrodas uz āderēm, un tas ilgtermiņā ir lielāks ieguvums, nekā saglabāt muzejiskā cieņpilnā izkārtojumā mēbeles.
Tālāk seko attēli:

Dzīvoklis - esošā situācija, pirms āderu noteikšanas
Dzīvoklis – esošā situācija, pirms āderu noteikšanas
Dzīvokļa plāns pēc āderu noteikšanas - bīstamās dzīvošanas vietas
Dzīvokļa plāns pēc āderu noteikšanas – bīstamās dzīvošanas vietas
Dzivokļa plāns ar āderu plānu, un iezīmētu veselībai draudzīgu mēbeļu plānojumu
Dzivokļa plāns ar āderu plānu, un iezīmētu veselībai draudzīgu mēbeļu plānojumu

Tālāk seko atteli citam dzīvoklim, Rīgā, dzīvokļa plāns ar āderu izmērujumu, un rekomendētās guļvietas un darba vietas (zaļā un oranžā tonī), kas ļauj cilvēkiem ilgstoši neatrasties uz āderēm, līdz ar to izvairoties no lieka veselības apdraudējuma.

Dzīvoklis Rīgā, āderu plāns, āderu izmeklējums dzīvoklī, āderu noteikšana
Dzīvoklis Rīgā, āderu plāns, āderu izmeklējums dzīvoklī, āderu noteikšana
Āderu plāns dzīvoklim Rīgā, rekomendētās dzīvošanai piemērotās vietas
Āderu plāns dzīvoklim Rīgā, rekomendētās dzīvošanai piemērotās vietas

Lai gan mazākā no guļamistabām ir nepieciešama divu pusaudžu dzīvošanai, un ādere aizņem vairāk kā pusi no istabas platības, tomēr plānojumā paredzot divstāvīgu gultu un izvietojot pārdomāti divas darba vietas arī šajā 10 kvadrātmetru telpā ir iespējams iekārtoties dzīvošanai un veselībai labvēlīgā veidā. Ūdens āderes vietā novietojot skapjus, grāmatu plauktus u.c. mēbeles. Citās istabās, kā redzams, āderu tīkli ir samērā optimāli, un mēbeles var būt novietotas vairākos variantos neskarot āderes. Secinājums ir tāds, ka ja vien cilvēks meklē, tad vienmēr var atrast izeju pat no vissarežģītākajām un nelabvēlīgākajām situācijām. Lai to izdarītu, nepieciešams iepriekš noteikt āderes, un saistībā ar tām veidot mēbeļu izvietojumu.
Vienkāršāka situācija ir būvējot jaunu māju, jau iepriekš izanalizēt doto teritoriju, un strādājot ar ēkas plānu radīt jau ēku ar tādu konfigurāciju, kas maksimāli apiet kaitīgās ūdens āderes un to krustojumus, pārējās – uguns āderu un Hartmana tīklu apiet jau veicot interjera iekārtošanu pēc būvniecības. Šaurākos, sarežģītākos gadījumos ūdens āderes var paredzēt tā ka tās atrodas koridoros, tehniskās telpās, kāpņu telpās vai garāžās, garderobēs utt. un neskar guļamistabas vai darba vietas kā arī pusdienu galdu virtuvē.
lai Jums sokas!

arhitekts Valdis Liepa.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: