Mēs esam stipri!

Mēs esam stipri, mēs esam vareni, un dažkārt arī uzpūtīgi. Kā teica kāds sens draugs: “uzpūtība – šī gadsimta lāsts”. Kādi mēs kurā brīdī esam, to vērts pārdomāt katram pie sevis (cik stipri, cik vareni utt. …).
Katrs no mums dzīvē ir sasniedzis zināmus panākumus un var ar cieņpilnu skatienu vērot apkārtējos. Tas jebkuram no mums stiprina garu, pašlepnumu un bieži arī paštaisnumu.
Ja jau es esmu sasniedzis ar savām rokām un savu prātu tik daudz, kas man var liegt vēl tālāku attīstību un veiksmi manā dzīvē?
Dabas māte ne visiem vienmēr stāv klāt, bet tikai klusi vēro un bez skaļiem vārdiem sākotnēji ar viegliem mājieniem dod informāciju par vienas vai otras vietas nelabvēlīgo ietekmi uz veselību. Šīs sajūtas biežu savu panākumu eiforijā palaižam garām neievērotas. Nākas lasīt jau sen izdotās grāmatās par to, kā visnotaļ cienījamus sabiedrības pilsoņus ietekmē dažādas veselības likstas. Šajā brīdī der aterēties, ka ne visu spējam ietekmēt ar savu spēku un enerģiju, eksistē visparastākās āderes (zemes starojums), no kura mums ir jāizvairās.
Mēs gribam pievienoties novēlējumam, ko teica ģeoloģijas profesore Lija Bērziņa: – “neguliet uz āderēm un dzīvosiet ne tikai 85 gadus, bet arī daudz vairāk, piemēram veselīgus 120 gadus kā par cilvēka mūža garumu teikts bībelē.”

arhitekts Valdis Liepa.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: