Vidēji lielas mājas projekts “Dins”, 205 kvadrātmetri

Majas projekts Dins
Vidēji lielas mājas projekts, titulbilde
Vidēji lielas mājas projekts, titulbilde

Iepriekš veiksmīgi izstrādātam sievišķīgi elegantam projektam “Dina” 227 kvadrātmetru platībā, izveidojām lakoniskāku un vīrišķīgi elegantu versiju “Dins”, 205 kvm (iekštelpu platība). Nepieciešamības gadījumā arī patreizējo projekta variantu var ekonomijas nolūkos samazināt, 10% robežās, bet šis vairs nav ekonomisko māju projekts, bet vairāk pielīdzināms vidējas klases mājām, vai plašām savrupmājām lielām ģimenēm, arī vairāki projekta “plusi” – 4 dažādi grīdas līmeņi, kā arī plašas telpas augšstāvā, jumta izbūves, liela dzīvojamā istaba bez stabiem – šīs lietas sadārdzina kā projektēšanas, tā būvizmaksas, bet realizētas dabā – padara šo ēku atšķirīgu no ierastā privātmāju apbūves rajonu minimālisma. Un tālākajā ēkas ekspluatācijas laikā ik dienu priecē tās iemītniekus.
Šajā ēkas projektā paredzētas gāzbetona bloku mūra konstrukcijas sienas, dzelzsbetona paneļu pārsegumi; jumta spāres un spāru pasijas – koka konstrukcija, segums – Rannila Classic; pamati – armēta monolībetona lējums, lentveida; koka dēļu/koka parketa grīdas. Logi – koka, trijkārša stikla paketes.
Plānojumā ir DA puses ieeja, ar lieveni, vējtveri, tālāk dzīvojamo istabu un virtuves daļu kas ir norobežojama vai apvienojama ar dzīvojamo istabu, D pusē terase, arī stiklota oranžērija – ziemas dārzs, DR pusē – vakara terase ar izeju uz terasi arī no pirts atpūtas telpas, pirts karsētava, kurtuve, garāža un malkas nojume Z pusē, otrajā stāvā ir trīs ērtas, plašas guļamistabas un darbistaba, kā arī plašs sanmezgls. Ja zemes gabala situācija neuzliek savus ierobežojumus, tad šī, projekta “Dina” spoguļotā un rediģētā versija ir ļoti optimāla dabiskā apgaismojuma – saules izmantošanā, jo plānojums atbilst debesspusēm, un vēl papildus arī iespēja no virtuves pārredzēt ne tikai piebraucamo pagalmu bet praktiski visu apkārtni. Izmantojot dzelzsbetona paneļu pārsegumus, kā arī masīvas iekšsienas – 20 un 10cm gāzbetona bloku mūra konstr, ir panākta laba skaņas izolācija starp telpām, un kopējam mājinieku komfortam netraucējot, jaunā paaudze var atpūsties uz “vakara terases” R pusē pie pirts, kamēr vecāki uzturas dzīvojamā istabā, dienvidu terasē, vai guļamtelpās.
Rezumējot – šis ir komfortablas un izskatīgas ēkas projekts vidēji lielai ģimenei ar ļoti racionālu un ērtu kā ikdienas lietošanu, tā arī atpūtu un viesu uzņemšanu.
Lai Jums izdodas realizēt savu sapni par lielisku ģimenes mājokli!

Vidēji lielas mājas projekts "Dins" - stāvu plāni
Vidēji lielas mājas projekts “Dins” – stāvu plāni
Vidēji lielas mājas projekts "Dins" - griezums
Vidēji lielas mājas projekts “Dins” – griezums

Darbs pie fasādēm vēl turpinās, ieskatam principiālas fasādes:

Vidēji lielas mājas projekts "Dins" - fasādes
Vidēji lielas mājas projekts “Dins” – fasādes

2 domas par “Vidēji lielas mājas projekts “Dins”, 205 kvadrātmetri

  1. Labdien!
   Šajā gadījumā aptuvenas izmaksas var gūt šī brīža būvniecības kvadrātmetra izmaksas sareizinot ar ēkas platību, precīzāku aprēķinu veiks būvētājs, vadoties pēc mūsu izstrādāta tehniskā projekta.
   Lai top!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: