Vienstāvīgas mājas projekts, 140m2

Vienstāvīgas mājas projekts
Vienstāvīgas, vienstāva mājas projekts
Vienstāvīgas, vienstāva mājas projekts

Vienstāvīgas mājas projekts izstrādāts ģimenes vajadzībām, ēkā ir 2 bērnu guļamistabas, viena vecāku guļamistaba ar ģērbtuvi, plaša dzīvojamā istaba (50m2) ar terasi, vannas istaba un wc, kurtuve, noliktava, gaitenis, lievenis un automašīnu nojume. Salīdzinoši kompaktā ēka sevī ietver nepieciešamās funkcijas ērtai dzīvošanai. Ēkas viena stāva apjoms un lēzenais vienslīpju jumts ļauj būvēšanas procesu veikt salīdzinoši vienkārši, būvētājiem nav jāizmanto augstas sastatnes. Ēka ir paredzēta koka statņu sienu konstrukcijā, ar kaņepjbetona aizpildījumu izmantojot veidņus. Kaņepju betons ir ekoloģisks būvmateriāls, tiek izveidots sajaucot kaņepju spaļus ar kaļķa javu, šāda sienas konstrukcija ir ar labu siltumizolācijas spēju un veselīgu mikroklimatu, ļaujot ēku konstrukcijām žūt, neuzkrājot mitrumu, līdzīgi kā gāzbetona sienas. Jumta segums – skārds. Sienu apdare – kaļķa javas apmetums, krāsots ar tvaikus caurlaidīgu krāsu. Apkure – siltūdens centrālapkures sistēma ar malkas vai granulu apkures katlu kurtuves telpā. Guļamistabu platība 12-13m2.
Lai veiksmīgi un raiti rit būvniecība!
Ievietosim bildes ar mājas tapšanas procesu.
Mājas plāns:

Vienstāvīgas, vienstāva mājas projekts, plāns
Vienstāvīgas, vienstāva mājas projekts, plāns

Fasādes:

Vienstāvīgas, vienstāva mājas projekts, fasādes
Vienstāvīgas, vienstāva mājas projekts, fasādes

Veiksmi sapņu realizēšanā!

15 domas par “Vienstāvīgas mājas projekts, 140m2

 1. Labdien! Mums ar vīru ļoti iepatikās šis projekts, varētu lūdzu atsūtīt uz epastu kaut ko vairak par šo māju ar izmēriem un kāda cena ir šim būvprojektam? Gribam celt māju Zaķumuižā.Jau iepriekš pateicos!

  Patīk

 2. Labdien! Man būtu nepieciešams veikt pēc līdzīgām vēlmēm ar tādu pašu platību mājas rekonstrukciju! Ar kādām izmaksām būtu jārēķinās? Tai skaitā jāmaina jumts, sienas, grīdu maiņa, vēlētos izbūvēt otro stāvu, ir jāveic santitāro mezglu iebūve – jo tādas nav kā jau veco laiku mājai, arī pamati jālabo! Vai varētu izpalīdzēt šai jautājumā? Kas būtu nepieciešams no pašvaldības puses, lai varētu ko tādu izdarīt?

  Patīk

  1. Labdien!
   Veicam arī māju rekonstrukciju projektus, pielāgojot ēkas mūsdienu vajadzībām. Varat atsūtīt mājas inventarizācijas lietas plānu, kā arī fotogrāfijas, lai labāk iepazītu esošo situāciju, kā arī savu vēlmju aprakstu – cik lielas un kādas telpas nepieciešmas utt. Parasti darbus uzsākot ēku apsekojam kopā ar mūsu inženieri, lai veiktu ēkas inženiertehnisko izpēti, noskaidrotu kādas slodzes var uz esošajām konstrukcijām paredzēt, cik daudz un kādi mezgli jāmaina.
   uz veiksmīgu sadarbību!

   Patīk

 3. Labdien! Jauks projekts. Varētu uzzināt izmaksas un izmerus lūdzu? Ir arī kādas bildes no tapšanas un vai pabeigtās mājas fasādes un iekšpuses? Liels paldies
  Ar cieņu Arnis S.

  Patīk

  1. Labdien!
   Paldies! Nosūtījām Jums e-pastu ar papildus informāciju par šo projektu. Tapšanas procesa bilžu, kā arī izmaksu tāmju vēl nav, jo ēkas projekts ir pavisam nesen pabeigts, visdrīzāk ēkas būvniecība sāksies pavasarī.
   lai Jums sokas!

   Patīk

 4. Labdien,
  Tā kā šopavasar zaglis pielaida uguni ļoti vecai guļbūvei, domājot par jaunas ēkas celtniecību nonācu pie kaņepju betona.
  Ja nav noslēpums, kādas ir izmaksas kaņepju betonam šai ēkai?
  Ar cieņu,
  Nauris

  Patīk

 5. Labdien! Iepaticies Jūsu projekts šai plašajai vienstāvu mājai. Interesē kādi ir izmēri – vai mūsu zemes gabalā varam to ietilpināt, lai jaunieši ar bērniem var dzīvot tuvumā, bet tomēr atsevišķi. Interesē arī kāda ir projekta cena un kādas būtu izmaksas, ja Jūs noteiktu āderes Mārupē

  Patīk

 6. SVEICINATI! ES VELETOS LIDZIGU MAJU CELT NO AIROC ECO 375 BLOKIEM ,JUMTAM BEZAZBESTA SIFERI ,APKUREI IESPEJAM GAISA SILTUMSUKNI AR SILTAJAM GRIDAM ,VIENA TELPA PAREDZET NELIELU PIRTI,BLAKUS VANNAS ISTABAI.VAI SADS VAI LIDZIGS MAJAS PROJEKTS IR KAUT KUR REALIZETS ,VAI VARAT ATSUTIT BILDES UN CIK VARETU IZMAKSAT MAJAS TEHNISKAIS PROJEKTS.??AR CIENU AGRIS.

  Patīk

  1. Labdien!
   šīs ēkas būvniecība vēl ir procesā, pagaidām top pagrabstāvs, būvniecības izmaksas vislabāk jautāt Jūsu izvēlētajiem būvniekiem, kas apņemsies par nosaukto cenu ēku arī realizēt, projektu identisku, vai ar Jums nepieciešamajām izmaiņām varam sagatavot un noformēt saskaņošanai būvvaldē.
   Uz veiksmīgu sadarbību!

   Patīk

  1. Labdien!
   Paldies! Kurā Latvijas novadā paredzat būvēties? Projekts ir pieejams, dažādu sienu materiālu konstrukciju variantos, kā arī pielāgojams Jūsu vajadzībām.
   uz veiksmīgu sadarbību!

   Patīk

 7. Labdien!
  Gribētu uzzināt izmaksas un izmerus. Nav obligāti precīzas cenas, bet gribētos saprast +/- lielās līnijās!
  Atsūtiet arī bildes no pabeigtās mājas ārpuses un iekšpuses?
  Paldies

  Patīk

  1. Labdien!
   Ēkas projekts ir realizēts, māja uzbūvēta, bet sīkāku ziņu mums pagaidām nav. Būvniecības izmaksas aptuvenos skaitļos varat rēķināt sākot no 600 eiro par ēkas kvadrātmetru, ja darbus veiks būvfirma, iespējams arī 800 un vairāk.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: