Maģiskais vairākums

Melnais caurums dārzā
Melnais caurums dārzā

Senatnē pasaules izcelšanos skaidroja stāstnieki teikās un mītos, vēlāk Dievs ieviesa elli un paradīzi, Einšteins atklāja MC2, šodienas zinātnieku vairākums kopīgi vienojušies par “melno caurumu” un pat mēģina simulēt pasaules rašanās modeli.
Līdzīgi “autoritatīvais vairākums” paziņo, ka rekuperatora gaiss ir labs un derīgs lietošanai, jo tam ir “tik un tik” procentu tīrā gaisa piemaisījuma. Tikpat autoritatīvi tiek paziņots, ka “šie un šie” piemaisījumi ir tikai uzlabojuši pārtikas kvalitāti, tā pat kā arī ūdeni.
Arhitektūrā tiek ieviestas ”tele-ekrānu formas” ar mazām, dažādu krāsu maliņām (katra arhitekta temperaments tomēr ir nedaudz atšķirīgs).
Tikai ikviens no vairākuma un arī mazākuma, ikdienā darbojoties fiziskajā telpā saņem dažādu Zemes starojuma jaudu, kas var raisīt dažādas sekas, par kurām nešaubījās jau 7000 gadu atpakaļ.
Vairākums dosies ikdienas gaitās tik pat čakli kā bites, nemanot, ka ir iegriezuši katrs savu vāveres riteni, kurš piestāj savā skrējienā tikai uz īso saulgriežu nakts mirkli.

Bagātīgu ienesumu!

Bites čakli strādā
Bites čakli strādā

arhitekts Valdis Liepa.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: