Trīs raksturīgie uzvedības tipi

Ikdienā bieži varam sastapties ar trim raksturīgiem cilvēku uzvedības tipiem, kurus vēlējāmies klasificēt sekjoši:
1) “laimīgā neziņa” (cilvēks pa dzīvi lido kā taurenis, priecādamies par sauli, reizēm apdedzinādams savus spārnus)
2) “nezinošā aprobežotība” (dabā varam salīdzināt ar strausu – esmu galvu paslēpis smiltīs, tātad – esmu droši aizsargāts no visiem uzbrucējiem)
3) “zinošā uzpūtība” (esam dzirdējuši frāzes “mēs esam stipri, mēs esam vareni”, dažkārt arī uzpūtīgi, zināmā mērā šī gadsimta lāsts ir uzpūtība. Dabā visi zinam lauvu karali, kas spriež taisnu tiesu visiem zvēriem, savukārt zilonis kas stāv malā dzīvo par lauvu trīsreiz ilgāk, būdams pēc dabas miermīlīgs un saticīgs radījums)
Gramata_Aderes_02 Gramata_Aderes
Gramata_Aderes_03
Publicēto grāmatu vāki, ieskatam par pēdājā laikā izdotajām grāmatām par rīkstniecības tēmu, autori savu pieredzi apkopojuši, lai dalītos savās atziņās ar visiem. Tāpēc visa esošā dzīves pieredze apkopota vienā grāmatā, un tie nav rakstnieki ar kopotiem sējumiem. A. Baškevics apraksta arī sava tēva pieredzi saistībā ar bišu stropu novietošanu ievērojot āderu tīklojumu, arī es savus trīs bišu stropus novietoju pēdējos gados ienesumu periodā uguns āderu krustpunktos. Mans pētījums vēl nav ilgstošs, tāpēc par saviem ieteikumiem vēl nevaru sniegt galīgus secinājumus. Jo jāievēro arī vasaras temperatūra, kas var palielināt un samazināt ienesumu, īpaši kā pēdējos gados, kad mums ir zaļi Ziemassvētki un balti vasaras Saulgrieži, kad ūdens no debesīm gāžas lielām straumēm. Salīdzinot, ar tiem Saulgriežiem, kādi mums bija 10-15 gadus senāk, kad mēs neatceramies nevienus Jāņus silti ģērbtās jakās un sildoties pie ugunskura.
Par āderēm un to nozīmi cilvēku dzīvē rakstīts senāk Jāņa Ligera grāmatā “Ne tikai āderes”, Māra Ziemeļa “Starojuma avoti”, kā arī šobrīd veikalos nopērkamajās grāmatās, lai cilvēki varētu saprast par Dabu, tās labvēlīgo un nelabvēlīgo ietekmi.
Vēlamies visiem trim raksturīgajiem uzvedības tipiem novēlēt lai vienmēr Jūs dotos savās ikdienas gaitās atbilstoši savām vēlmēm un interesēm, nevis Jums vajadzētu satikties, balstoties uz ārstu izsniegtiem norīkojumiem īpaši svarīgu izmeklējumu veikšanai.

arhitekts Valdis Liepa.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: