Esam atvērti

Pienākot Saulgriežiem, mazliet varam atskatīties uz paveikto un paveicamo. Zemnieki sāk pļaut zāli, vāc pirmo ražu laukos, kādam labība sāk jau dzeltēt. Mūsu Ulubeles parka dīķī gulbju pāris jau audzina jauno paaudzi no jūnija sākuma. Dabā viss notiek ierastā ritmā.

Būvniecības nozarē, tiem, kam šosezon jau saskaņoti projekti, ir iespējas ēku uzbūvēt, ieliekot logus, durvis, nākošā sezonā turpinot iekšdarbus. Tie, kas patreiz projektēšanu uzsāk, visticamāk, šogad pēc projekta divkārtējas iesniegšanas būvvaldē varēs paspēt ieliet pamatus, un lielos būves apjomus sākt nākošajā sezonā (izņēmums varētu būt guļbūves, koka karkasa konstrukcijas kuras atved un montē dabā uz vietas visu gadu).
Izdrukājot visus veiktos projektus pēdējo 20 gadu laikā, to kopējais skaits ir sasniedzis aptuveni 500 (dzīvojamās, viesu mājas, pirtis, saimniecības ēkas, pagrabi, dārza lapenes utt.) Lielākais vienas dienas lasītāju skaits mūsu mājas lapā buildart.lv ir 450 apmeklētāji, kas viesojušies mūsu mājas lapā. (Kādam gan būtu jābūt galdam, lai visi kopā varētu pie tā apsēsties?).

Buildart.lv skatījumi 446
Buildart.lv skatījumi 446


Ir vērts rītu sākt ar skaistām domām, mūsu rīta lūgšana ir pietiekami īsa, bet daudzsološa, garantē interesantas tikšanās, projektējot, nosakot āderes vai arī vizinoties ar divriteni un vispār darbojoties saskaņā ar sekojošo – “Es esmu atvērts (atvērta) un spējīgs (spējīga) izjust brīnišķīgus pārdzīvojumus, kuri sāk piepildīt manu dzīvi”. Luīze Heija.
Saulainus Saulgriežus!

2 domas par “Esam atvērti

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: