Kamēr vien gliemeži skrien

Veselīga guļvieta āderu tīklā, Neiferts
Veselīga guļvieta āderu tīklā, Neiferts

Runājoties ar šīs tūkstošgades arhitektu paaudzi, nācies dzirdēt, ka Neiferta biezais normatīvu krājums esot novecojis, neatbilst šodienas patērētāju vajadzībām un ērtībām. Vai tiešām Neiferts ir kļuvis nevarīgs padomdevējs? Domāju, ka par ēkas bioenerģētiku varētu pilnībā paļauties uz Neiferta sniegto informāciju, ko arī piedāvājam aplūkot mūsu iepriekšējā rakstā – http://www.buildart.lv/ekas-bioenergetika-neiferts/.
Par piemēru var minēt nesen, radio ziņās dzirdēto par pētījumu – radona gāzes satstāvs ūdenī, kur Latvijas pētnieki radona klātesamību pamanījuši Daugmales apkārtnes ūdeņos. Neiferts savulaik saistībā ar ēkas enerģētiku minēja trīs būtiskas lietas – uguns, ūdens āderes, palielinātu elektromagnētisko starojumu no tuvumā esošām elektro ierīcēm, un radona gāzi, ko izstaro zemes cietie ieži, ja ēkas tiek būvētas tieši uz šiem iežiem, kā piemēram, to dara Skandināvijā. Latvieši dzīvojoši Norvēģijā, stāstija, kā viņu ēkā vairāku mēnešu garumā tika monitorēts radona gāzes sastāvs, mājoklī novietojot speciālu aparatūru.
Praksē apsekojot jau uzbūvētās ēkas, nosakot uguns, ūdens āderes, secinam, ka cerot uz laimīgo nejaušību vislabākajā gadījumā tikai 50% guļvietas un darbavietas ir izvēlētas veselīgās vietās, ko apstiprina arī ikdienas lietotāji, kas uzturas veselīgajās darba un guļvietās un sajūt možu noskaņojumu arī gada krēslainajās dienās.
Kamēr vien gliemeži skrien, pazemē turpina plūst upes, nesot savus ūdeņus un veidojot elektromagnētiskā lauka starojuma izmaiņas, par kurām jau brīdināja Neiferts, pieminot to, ka viena ādere nozīmē 10 mikrovoltus, un divu āderu krustpunkts 20 mikrovoltus.
Lai gaiši un silti Saulgrieži! – https://youtu.be/-fAGECNjkZ0

Āderu plāns mājai Austrālijā
Āderu plāns mājai Austrālijā

Līdz šim āderes noteicu Eiropas kontinentā. Vai zemes dienvidu puslodē ir kaut kas savādāks? – ūdens uz galvas no āderēm netek, tās tā pat veido pazemes upes, uguns āderes ir atrodamas, Hartmaņa tīkls ar savām 5-10cm platajām joslām arī atrodams. Viss noteikts attālināti un sasniedzams vienā mirklī digitāli, ja nevēlas baudīt divu dienu garu ceļojumu ar lidmašīnu, gaisā pavadot 22 stundas.
SancturyLake

arhitekts Valdis Liepa.

One thought on “Kamēr vien gliemeži skrien

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: