Buildart.lv topošajiem partneriem

Piedāvājam iepazīties ar mūsu projektēto māju Latvijas karti. Lai tiekoties pie mums, un izstrādājot savu vienstāvu, pusotrstāvu vai divstāvu sapņu māju vai kādu viesu namu, pirti vai saimniecības ēkas projektu.
Joprojām populārākie mūsu projekti ir http://www.buildart.lv/4a-cv/, un apskatoties kādu no projekta realizācijām, ar īpašnieka atļauju pat izstaigājot ēku no iekšpuses Jums būs pilnīgāks priekšstats par ēku un tās plānojumu, kā vērojot buildart.lv 3d vizualizācijas.
Tuvojoties vasaras kulminācijai drīz jāvāc ogas,  sēnes, riekstus un pašaudzētos labumus ziemas krājumiem, tāpēc svarīgs ir arī labs pagrabs, ne tikai dzīves telpas pašiem.
Reizēm, nosakot āderes jaunajos gruntsgabalos, ielas otrajā pusē varam redzēt kopīgi ar jauno partneri – kādu jau iepriekš projektētu ēku. (Arhitekta prakse kopš 1981. gada). Mūsu projektu birojs aug kā ozoli un liepas dzimtajā Latvijas zemē.
P.S. Pirms nepilna gada pabeidzām projektu “Eižens”, šodien, ģimene saulgriežos dzīvo jau savā jaunajā mājā, turpinot dažus iekšdarbus. Uzbūvētā māja skatāma bildēs – http://www.buildart.lv/vienstavigas-majas-projekts-eizens-88m2/.

Mūsu paveiktais darbs - vairāk kā 500 māju projekti Latvijā
Mūsu paveiktais darbs – vairāk kā 500 māju projekti Latvijā

Skaistus Saulgriežus!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: