Dzīvojamās mājas projekts “Lielais Ansis”, 135m2

Mājas projekts Lielais Ansis
Dzīvojamās mājas projekts "Lielais Ansis"
Dzīvojamās mājas projekts “Lielais Ansis”

Turpinam projektēt racionālas un omulīgas dzīvojamās mājas, kuras ir iespējams uzbūvēt pašu spēkiem, bez kredītiem, sadalot būvizmaksas un darbus vairākās kārtās, šādas mājas piemērs ir projekts “Ansis”. Piedāvājam projekta uzlaboto versiju – “Lielais Ansis”, kurā ir 4 guļamistabas, atsevišķa kurtuves telpa un plašā, skaistā dzīvojamā istaba ar virtuves nišu, izgaismota no visām trijām saulainajām debess pusēm. Ēka ir par nepilnu metru garāka, izmantojot maksimālo kokmateriālu garumu spāru kopturiem, ēkas platums ļauj to pārsegt ar standarta 6,1m sijām, ir tikai viena nesoša starpsiena – šie ir tikai daži no projekta konstruktīvajiem risinājumiem, kas kopumā krietni ietaupa būvniecības izmaksas un ļauj šo ēku definēt kā ļoti draudzīgu cilvēkam-dabai. Draudzīgu arī būvniekam, projektā nav lieku sarežģījumu, visi mezgli ir racionāli un stabili. Dalot būvniecību kārtās – sākot ar pirmo stāvu, kuru var ļoti drīz sākt apdzīvot, turpinot ar ieejas vējtvera izbūvēšanu, augšstāva istabu izbūvi un jumta siltināšanu, visbeidzot ar fasāžu apdari. Arī apkure, kā rāda pieredze, ir ļoti labi dalāma kārtās – pirmos gadus ēku var apkurināt izmantojot kamīnu dzīvojamā istabā, vēlāk – papildus komfortam var pievienot centrālapkures kamīnu, vai malkas, granulu katlu kurtuves telpā.
Plānojums ir principiāli līdzīgs projektam “Ansis”, ar to pašu ekoloģisko-racionālo pieeju un orientāciju debess pusēs; būtiski, ka ir vairākas nodalītas guļamistabas, katram mājas iemītniekam sava, kopējā – dzīvojamā istaba ir ļoti plaša, ēkas ziemeļu fasādei piekļaujas automašīnu nojume.
Sens latviešu teiciens – “labāk dzenis rokā, … ” – attiecināms uz šo mājas projektu – ir patīkami jau pirmajā būvniecības gadā ievākties un izbaudīt savas mājas omulību, bez parādiem, pamazām, brīvo laiku un līdzekļus veltot mājas pabeigšanai.
Attēlos – ieskats projekta fasādēs un plānojumā:

Dzīvojamās mājas projekts "Lielais Ansis" - fasādes
Dzīvojamās mājas projekts “Lielais Ansis” – fasādes
Dzīvojamās mājas projekts "Lielais Ansis" - stāvu plāni
Dzīvojamās mājas projekts “Lielais Ansis” – stāvu plāni

Lai īstenojas Jūsu sapņi par omulīgu ģimenes māju!

4 domas par “Dzīvojamās mājas projekts “Lielais Ansis”, 135m2

  1. Labdien!
   Uz tikšanos mūsu darbnīcā, izstrādāsim projekta skici, pielāgojot to Jūsu situācijai un vajadzībām.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Projekts “Lielais Ansis” ir pagarināta projekta “Ansis” versija, ēkas platums un garums, kā arī citi izmēri pieejami uzsākot sadarbību, projektu pielāgosim Jūsu vajadzībām, kā arī zemes īpašuma situācijai.
   lai raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: