Pagaidu dzīvojamā saimniecības ēka ar pirti, projekts, 67m2

Pagaidu dzīvojamās mājas - saimniecības ēkas projekts

Kā jau tradicionāli, saimniekojot savā sētā, darbi un dzīve rit savu gaitu, ne kā “pēc grāmatas”, bet gan tā, kā katrai ģimenei ērtāk un atbilstošāk. Attīstot savas ieceres pakāpeniski, izdevīgi ir sākt ar saimniecības ēkas būvniecību – paredzot iespēju tajā kādu laiciņu dzīvot un atpūsties, iekams top gatava dzīvojamā māja.

Šajā saimniecības ēkas projektā ir atpūtas telpa – dzīvojamā istaba, ar omulīgu izeju uz terasi siltajā dienvidu pusē, un virtuves daļu, darba virsmu pie ziemeļu sienas. Blakus atrodas pirts karsētava, ar dušu un labierīcībām. Šāda telpu funkcionālā programma ļauj ēku izmantot kā vasaras atpūtas namiņu, atpūtas vai dārza māju, relaksācijai, kā arī dzīvošanai pagaidu apstākļos – būvējot dzīvojamo māju. Plānojumā ir arī garāža un nojume/šķūnis malkai, dārza inventāram.

Būvējot savu ģimenes māju, ērti, ja ir tuvumā vieta, telpa, kur nobāzēties – rast pajumti lietus laikā, pārnakšņot, nomazgāties, glabāt instrumentus. Konkrētā saimniecības ēka ir projektēta pilsētas zemes gabaliņā, bet vienlīdz labi tā iederās arī lauku teritorijā, plānojot ēkas tā, lai tās norobežotu iekšējo pagalmu no aukstiem ziemeļu, austrumu vējiem, iegūstot siltu, tīkamu ārtelpu – saimniecisko, vai parādes pagalmu.

Kā arī, iesakam apsvērt, šīs ēkas projekta “mazāko māsu” – funkcionāli ļoti līdzīgu, bet ar mazāku saimniecisko telpu apjomu, un iekļautu 1. grupas ēkas kategorijā, kas nodrošina ērtu, veiklu birokrātisko procesu – projektu varam sagatavot nedēļas laikā, un būvvalde to apstiprina 2 ned. laikā. Projekts “Anda”, mūsu mazāko projektiņu veikalā. Tam ir risināts arī variants ar stāvāku jumta slīpumu, paredzot otro stāvu virs pirts telpu grupas un garāžas.

Ieskatam – projekta fasādes, plāni, griezums un jumta plāns:

Pagaidu dzīvojamās mājas - saimniecības ēkas projekts - fasādes
Pagaidu dzīvojamās mājas – saimniecības ēkas projekts – fasādes

Pagaidu dzīvojamās mājas - saimniecības ēkas projekts - griezums
Pagaidu dzīvojamās mājas – saimniecības ēkas projekts – griezums

Pagaidu dzīvojamās mājas - saimniecības ēkas projekts - plāns
Pagaidu dzīvojamās mājas – saimniecības ēkas projekts – plāns

Veiksmīgu un raitu ieceru realizāciju!!!

4 domas par “Pagaidu dzīvojamā saimniecības ēka ar pirti, projekts, 67m2

  1. Labdien!
   Iespējamas ir visdažādākās izmaiņas, var iekļaut tās gan projektā, gan arī veikt būvniecības procesā. Projekta cenu tas būtiski neietekmē, daudz lielāka izmaksu starpība veidojas būvniecības gaitā, atkarībā gan no ēkas lieluma, gan konstrukciju veida un projekta risinājumiem.
   lai raženi sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Atsūtiet epastā zemes kadastra nr. kā arī sīkāku aprakstu par savām vēlmēm un iecerēm. Projekts ir pieejams, kā elektroniski, tā arī izprintētā veidā nosūtāms, ēka šobrīd jau tiek pilnā mērā apdzīvota, Jelgavas pilsētā, paralēli būvējot dzīvojamo māju. Būvprojektā ietilpst visas nepieciešamās daļas lai ēku veiksmīgi uzbūvētu, kā arī, lai saskaņotu būvvaldē – varam to papildināt ar Jūsu zemes plānā risinātu ēkas novietojumu, ģenplānu u.c. sadaļas.
   lai raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: