Galdnieka darbnīcas projekts, 82m2

Galdnieka darbnīcas projekts

Galdnieka darbnīcas projekts - fasādes
Galdnieka darbnīcas projekts – fasādes

Darbnīcas ir vienas no visomulīgākajām ēkām, tūlīt pēc dzīvojamām mājām un pirtīm:) Gaiša, silta, ērta un skaista darbnīca ir sapnis daudziem, kam patīk ko būvēt, meistarot un taisīt. Viens no seniem novērojumiem ir tāds – ka darbnīcas un saimniecības ēkas nekad nemēdz būt pārāk lielas – vienmēr atrodas mantas un krāmi, instrumenti un tehnika, materiāli un piederumi, ar ko tās aizkraut, ja vien nav cieša apņemšanās saglabāt zināmu, funkcionālu kārtību, lai ēkā varētu ērti veikt iecerētos darbus.

Šajā projektā apkurināmā darba iekštelpa ir 60 kvadrātmetru platībā, ietverot sevi nelielu labierīcību telpiņu, un skursteni ar krāsni. Ēkas galā – noliktava, šķūnis dārza piederumiem, vai kurināmajam, kā jau tas pienākās saimniecības ēkai, kura būvēta vienā īpašumā ar dzīvojamo māju. Plašās durvis – ar izeju uz nojumi, nojume ir nākamā svarīgākā platība radošiem cilvēkiem – zem nojumes var veikt putekļainos darbus u.c. lai meistaram būtu jāveic mazāk kaitīgu ieelpu, nojumē var arī ērti daudz ko novietot, kas zem jumta – tas drošībā, nokrišņi to vairs nebojās.

Ēkas platums ir 6m, tāds tas izvēlēts projektējot ēku iespējami ekonomisku, izmantojot maksimālo standarta kokmateriālu garumu.

Saprotams, ēkas gabarīti, visvienkāršāk – garumā – ir pielāgojami katra vajadzībām, radošie darbi ir dažādi, juvelierim pietiek ar mazāku skaitu kvadrātmetru, galdniekam vai seno auto cienītājam – nepieciešamas plašākas telpas.

Veiksmīgu arī Jums radošo darbību! Esat laipni lūgti komentāru sadaļā rakstīt par savu pieredzi un domām, vai iecerēm, atbildam visiem.

Galdnieka darbnīcas projekts - fasādes
Galdnieka darbnīcas projekts – fasādes
Galdnieka darbnīcas projekts - griezums
Galdnieka darbnīcas projekts – griezums
Galdnieka darbnīcas projekts - plāns
Galdnieka darbnīcas projekts – plāns
Galdnieka darbnīcas projekts - jumta plāns
Galdnieka darbnīcas projekts – jumta plāns

Raženu dzīvošanu!

6 domas par “Galdnieka darbnīcas projekts, 82m2

  1. Labdien!
   Esam projektējuši arī vairākas darbnīcas un ražošanas ēkas, gan galdniekiem, gan arī kokrūpniecības ražotnēm, projekts ir pieejams, gan ar saskaņošanu būvvaldē, gan arī digitālā veidā nosūtāms Jums elektroniski. Ja nepieciešams, varam veikt izmaiņas, papildināt to pēc Jūsu vajadzībām.
   lai raženi sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Bijām ar Jums jau iepriekš sazinājušies e-pastā, intersējoties par citiem projektiem – varam darboties ar jebkuru Jūsu izvēlēto projektu, sākot ar projekta skiču izstrādi, piemērojot kā ēka ievietosies Jūsu zemes īpašumā, veicot arī projektā dažādas izmaiņas, ja tādas nepieciešamas. Par cik šai ēkai apbūves platība lielāka par mazēku noteiktajiem 60 kvadrātmetriem, ēka jāskaņo kā 2. grupas būve, kas, protams, nesagādā problēmas, vienkārši, process ir garāks, un Jums jāpasūta mērniekiem arī topogrāfiskā plāna izstrāde Jūsu zemesgabalam. Mūsu darbā ietilpst arī projektu saskaņošana būvvaldē, tas noris samērā ērti un neklātienē, izmantojot http://www.bis.gov.lv elektronisko būvniecības sistēmu. Labprāt skatīsim arī Jūsu situāciju un vajadzības, projektēsim iecerēto ēku.
   uz veiksmīgu sadarbību!

   Patīk

  1. Labdien!
   Galdnieka darbnīcas projekts ir pieejams, jau vairākās versijās, atrakstiet par Jūsu iecerēm sīkāk e-pastā, kā arī atsūtiet zemes kadastra nr.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: