Dzīvojamās mājas projekts “Zīle”, 125m2

Dzīvojamās mājas projekts "Zīle"

“Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā!”

Dzīvojamā māja reizē kompakta un ietilpīga, ar pietiekami ērtām telpām. Iekšējais platums dzīvojamai istabai – 6m. Divas lielas guļamistabas, ar savu vannas istabu un garderobi. Dzīvojamās istabas griesti – atvērti līdz jumtam, augšstāvā balkons, atpūtas vai darba vieta, guļamtelpas. Atrisināts arī tehniskais mezgls, paredzot tam atsevišķu telpu, kas redzams ne visos kompaktklases mājku projektos. Apkurei izmantojams gan centrālapkures malkas kamīns, gan arī apkures katls kurtuves telpā. Virtuvē pietiekami vietas arī salas vai brokastu letes izveidei. Plaša terase, ko var veidot arī apjumtu, pagarinot ēkas divslīpju jumtu. Harmoniskas ēkas vizuālā tēla proporcijas. Koka dēļu apdare fasādēs un būvniecībā racionāls un ilgstošā ekspluatācijā praktisks divslīpju jumts.

Ieskatam projekta plāni, fasādes, griezums:

Dzīvojamās mājas projekts "Zīle" - 1. stāva plāns
Dzīvojamās mājas projekts “Zīle” – 1. stāva plāns
Dzīvojamās mājas projekts "Zīle" - 2. stāva plāns
Dzīvojamās mājas projekts “Zīle” – 2. stāva plāns
Dzīvojamās mājas projekts "Zīle" - fasādes
Dzīvojamās mājas projekts “Zīle” – fasādes
Dzīvojamās mājas projekts "Zīle" - griezums
Dzīvojamās mājas projekts “Zīle” – griezums

Raženu dzīvošanu!!!

4 domas par “Dzīvojamās mājas projekts “Zīle”, 125m2

  1. Labdien!
   Zīle ir interesants projekts, rodot vidusceļu starp ēkas tēla skaistumu un reizē ekonomiskām ēkas būvniecības izmaksām. Attiecīgi kvadratūra ir salīdzinoši neliela, bet ir plašā virsgaisma dzīvojamā istabā – atvērtie griesti līdz pat jumta plaknēm. Tas prasa arī ēkas plāna un fasāžu proporcijas risināt jūtīgi, harmoniski, jo nelielāka ēka – jo svarīgāki ir katri 5 centimetri, kas jāapsver rūpīgi.
   Atrakstiet epastā sīkāk par savām iecerēm un vēlmēm, arī zemes kadastra nr, lai varam iepazīties ar situāciju, un vienojoties par laikiem, ķersimies klāt pie darba!
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Atrakstiet par savām iecerēm sīkāk mūsu e-pastā, projekts ir pieejams, ir iespējams gan vienkārši iegādāties projektu, un būvēt, pēc tā rasējumiem, gan arī pielāgot projektu Jūsu vajadzībām, zemes situācijai, debesspusēm, arī veicot projektā izmaiņas vai papildinājumus, ja nepieciešami un saskaņojot to būvvaldē.
   Projekta saturs parasti ir AR, BK, GP, DOP, energo, vispārīgā daļa, un ja vajadzīgs – arī žoga projekts, vietējas kanalizāc. attīrīšanas sistēmas novietojums, vietējas ūdensapgādes, vai pieslēguma pilsētas tīkliem novietojums ģenerālplānā.
   lai raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: