Brīvdienu pirts projekts “Mežrozīte”, 90m2

Brīvdienu pirts projekts - "Mežrozīte"

Pirts – atpūtas māja brīvdienām, ģimenei vai viesiem, ar guļamistabām abos stāvos un plašu, uz dzīvojamo istabu atvērtu plauktu-balkonu, kurā var jautri pavadīt laiku bērnu bariņš, vai nakšņot lielāks ciemiņu skaits. Latvija ir pietiekami liela, lai šeit atrastos skaistas vietas, piejūrā vai citur, kurās ir patīkami atgriezties vēl un vēl, un pavadīt savu brīvo laiku. Lai šo atpūtu padarītu komfortablu, nepieciešama kāda ēka dzīvošanai, nakšņošanai un citām cilvēku komforta vajadzībām.

Pirts “Mežrozīte” ērti izmantojama arī viesu nama funkcijām, pirts telpu grupa risināta ietilpīga, ērta, dzīvojamā istaba, vai atpūtas telpa, ar virtuves daļu, guļamtelpas. Dzīvojamā istabā atvērums pārseumā – griesti līdz jumta slīpajām plaknēm. Terase, reizē ieejas lievenis – segta ar ēkas divslīpju jumtu.

Fasādēs risināta koka dēļu apdare, ar dakstiņu jumta segumu, kas arī vizuāli ēkai piešķir “zināmu svaru”. Konstruktīvi projekts veidots koka statņu karkasā, masīvām brusēm, kuras atsegtas interjerā, tās ēvlējot, slīpējot. Tā pat interjerā redzamas arī pārseguma sijas. Iekšējā sienu apdare plānota “bio-eko” draudzīga – ar kaļķa vai māla javas apmetumu. Sienu “pīrāgs” veidots mājas iemītniekiem labvēlīga mikroklimata nodrošināšanai – elpojošs – ar tvaiku caurlaidīgām, žūstošām sienām, par vēja barjeru izmantojot kokšķiedras plātnes.

Atpūtas pirts projekta “Mežrozīte” rasējumi – plāni, fasādes:

Pirts projekts brīvdienām - "Mežrozīte" - 1. stāva plāns

Pirts projekts brīvdienām - "Mežrozīte" - 2. stāva plāns

Pirts projekts brīvdienām - "Mežrozīte" - fasādes

Pirts projekts brīvdienām - "Mežrozīte" - griezums

Pirts projekts brīvdienām - "Mežrozīte" - jumta plāns
Pirts projekts brīvdienām – “Mežrozīte” – jumta plāns

Vieglu garu!!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: