Dzīvojamās mājas projekts “Eva”, 105m2 (Jūsu ietaupījums = 1/3 (33%))

Dzīvojamās mājas projekts "Eva"

Priekšrocības pusotra stāva ēkai – apbūvējamā zemes platība samazinās par 1/3 daļu, iespējmi plašāki zālāji, vieta zemeņu un diļļu dobēm, it īpaši, ja zemes gabals nav 1500m2 un lielāks. Daļa no guļamtelpām atrodas 2. stāvā, distancēti no aktīvajām dzīvojamām telpām.

Kopējā iekštelpu platība 105 kvadrātmetri, paredzēti 4-5 cilvēku ģimenei. Jumta stāvā iespējams veidot vēl arī 3 guļamtelpas, vai kādu darba kabinetu. Ēkā paredzot arī kādu trijstūrveida jumta izbūvi, iespējamajā rietumu puses fasādē.

Par vienu trešdaļu mazāki pamati, par vienu trešdaļu mazāks gāzbetona patēriņš, par vienu trešdaļu mazāks jumta materiālu patēriņš. Vai kāds no būvmateriālu ražotājiem Jums ir piedāvājis 33% atlaides? Kompaktāka māja ļauj vieglāk izvairīties no ūdens āderēm, kuras pie lielāka apbūves laukuma vienmēr šķērsos ēkas plānu.

Jumta slīpums 35 grādi nodrošina sniega pašslīdēšanu no jumta.

Telpās, kurās ir vairāk logu, vienu logu paredz virināmu, citi ir vitrīnas, kuras ailās var iebūvēt pašrocīgi ailās bez rāmja, tā samazinot siltuma zudumus.

Ja ir interese izveidot apaļu logu saimniecības telpā, tad iekšpusē ievietojot kvadrātisku stikla paketi, bet ailu izzāģējot apļa formā Jums būs apaļš logs.

Uzskaitītie ir tikai pamatieguvumi no ekonomiskā viedokļa un par estētiskajām kvalitātēm, kā izskatās šāds, staltāks namiņš par vienstāvīgu namu – domājiet un vērtējiet paši.

Projekta rasējumi:

Dzīvojamās mājas projekts "Eva" - fasādes

Dzīvojamās mājas projekts "Eva" - 1. stāva plāns

Dzīvojamās mājas projekts "Eva" - 2. stāva plāns

Omulīgu dzīvošanu!!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: