Guļbūves dzīvojamā māja ar pirti 95m2

Guļbūves dzīvojamās mājas projekts, ēkā pirts, augšstāvā 3 guļamistabas, kopējā ēkas platība iekštelpām – 95 kvadrātmetri.

Guļbūves dzīvojamā ēka ar pirti projekts
Guļbūves dzīvojamā ēka ar pirti projekts
Guļbūves dzīvojamā ēka ar pirti projekts
Guļbūves dzīvojamā ēka ar pirti projekts

26 domas par “Guļbūves dzīvojamā māja ar pirti 95m2

 1. Sveiki, kaada buutu cena shim projektam?(Guļbūves dzīvojamā māja ar pirti 95m2) interesee liidz atsleegai.Cik ilgaa laikaa taa tiek uzbuuveeta un vai ir iepeejams dabuut foto no jau realizeeta projekta?ieprieksh paldies.

  Patīk

 2. Sveiki!.
  Man interesē šīs mājas būvniecības cena un laiks. (Guļbūves dzīvojamā māja ar pirti 95m2)
  Jau iepriekš paldies par informāciju.

  Patīk

  1. Sveiki!
   guļbūve jau praktiski top divas reizes, vienreiz ražotnē, otrreiz dabā. Precīzāk par to izstāstīs mūsu kolēģis, guļbūvjju meistars Tālis Sala, Z/S salinas.lv.
   lai Jums sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   šis projekts ir pieejams, varam to sagatavot Jūsu vajadzībām – zemes gabala konfigurācijai utt.
   nosūtījām sīkāku informāciju par šo projektu Jums uz e-pastu.
   lai sokas!

   Patīk

  1. Nosūtījām Jums uz e-pastu papildus informāciju par šo projektu, būvniecības izmaksas jāprecizē jautājot guļbūves meistariem.
   lai Jums sokas!

   Patīk

   1. Labdien!
    Atrakstiet par Jums nepieciešamajām izmaiņām vai papildinājumiem projektam, ja tādi ir nepieciešami, būtiska arī informācija par Jūsu zemes īpašumu, ēkas projektus pielāgojam zemes situācijai, debesspusēm, piebraucamo ceļu u.c. novietojumam.
    uz veiksmīgu sadarbību!

    Patīk

  1. Sveiki!
   Nosūtījām Jums e-pastu. Lai varētu labāk pielāgot šo projektu, vai citu līdzīgu guļbūves projektu Jūsu konkrētajā situācijā, atsūtiet ieskatam savu zemes robežu plānu.
   lai Jums sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Diemžēl precīzas būvniecības izmaksas mums nav zināmas, bet tās Jums varēs aprēķināt būvētājs, vadoties pēc skiču un tehniskā projekta.
   Lai labi viss izdodas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Izmaksas jāprecizē vienojoties ar guļbūves meistaru, kurš apņemsies šo mājas projektu Jums uzbūvēt. Pirms tam – varam tikties pie mums darbnīcā, izstrādāt skices – fasādes, plānus, novietojumu šai mājai, atbilstoši Jūsu vajadzībām un zemes situācijai.
   uz tikšanos!

   Patīk

 3. Labdien, sakiet lūdzu vai Guļbūves dzīvojamā māja ar pirti 95m2 projekts ir pieejams arī gāzbetona izpildījumā, ja jā tad vai ir iespējams projekta spoguļ (reverss) skats ar kluso sienu pret ziemeļiem un pirts sienu uz austrumiem, kā arī interesē garums platums.

  Patīk

  1. Labdien!
   Pielāgojot šo projektu Jūsu vajadzībām, uz Jūsu zemes īpašuma plāna, klātienē varēsim apspriest labāko projekta risinājumu kā arī veikt nepieciešamās izmaiņas, lai ēkas novietojums gruntsgabalā un saistībā ar debesspusēm būtu vislabākais. Konkrētie ēkas projekta izmēri ir ēkas tehniskajā projektā, ja nav paredzētas nesošo konstrukciju izmaiņas, tad izmērus var ņemt no tipveida projekta, ja vēlaties sākt būvdarbus maksimāli agri.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

 4. Paldies, skatoties pēc kvadratūras, projekta izmēri varētu būt 8×7, nesošo konstrukciju izmaiņas izskatās nebūs nepieciešamas.

  Patīk

  1. Labdien!
   Mājas vai pirts projektus varam sagatavot Jūsu vēlamajām sienu konstrukcijām atbilstoši, vai Jūsu miecerētā konstrukcija būs ekonomiski vai kvalitatīvi visizdevīgākais risinājums – tas jau ir nākošais jautājums, ko arī vērts izspriest, vislabāk – tiekoties klātienē, mūsu darbnīcā, mājup varēsiet doties jau ar projekta pirmajām skicēm – plāniem, fasādēm, griezumu un novietni.
   lai raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: