Ērta un praktiska lauku māja 220m2

Lauku mājas projekts, fasāde, būvniecības gaita
Lauku mājas projekts, fasāde, būvniecības gaita

Šeit redzams lauku mājas projekts dažādos variantos, ēkas platība ir 220 kvadrātmetru, tā paredzēta divām ģimenēm – vecākiem un bērniem. Ir pieliekamais kambaris sasniedzams no virtuves, saimnieciskā izeja uz āru no virtuves, kurtuves un pieliekamā kambara, kurtuvē paredzēta platība apģērbu un apavu žāvēšanai, liela virtuve ar saimes galdu kopīgām pusdienām, guļamistaba vecākiem pirmajā stāvā, ērtas kāpnes uz otro stāvu, jumta izbūve kas veido lieveni galvenajai ieejai un pasargā durvis no nokrišņiem, nojume autmašīnai, malkai vai citām saimniecības vajadzībām ēkas austrumu pusē, ar saimniecības ieeju mājā. Šī ēka izstrādāta esošas, nojaucamas ēkas vietā, skursteņi saglabāti esošie.

Ērta lauku māja 220m2 projekts
Ērta lauku māja 220m2 projekts

Otrs variants – paredzot lielāku platību dzīvojamai istabai, ar ēdamzonas nišu un ieeju virtuvē:

Ērta un praktiska lauku māja 220m2 projekts
Ērta un praktiska lauku māja 220m2 projekts
Ērtas lauku mājas projekts - stāvu plāni, versija
Ērtas lauku mājas projekts – stāvu plāni, versija
Ērta lauku māja projekts - fasādes
Ērta lauku māja projekts – fasādes

Tālāk – attēli no ēkas būvniecības gaitas, ir skaisti izdevies siju-spāru mezgls – spāru pasija balstīta uz pārseguma siju galiem, kas atsegti fasādē. Izmantoas pietiekoši masīvas koka konstrukciju dimensijas, kas arī ēkas vizuālo tēlu dara pamatīgāku, siltāku un skaistāku. Ēka realizēta saskaņā ar projektu, tiešām ērta, projektā paredzot ieejas halli un kāpnes ēkas vidū uzlabojas izolētība starp istabām, kas ir nepieciešams, ja ēkā dzīvo lielāks skaits cilvēku, lielāka ģimene. Praktiska ir kurtuves telpa, kas izmantojama arī darba drēbju žāvēšanai.  No dienvidu fasādes logiem paveras skats uz tuvumā esošo upīti.
Katrā ziņā, prieks par sekmīgi ritošo būvniecības gaitu, māja top pamatīga, ērta un tās iemītniekiem draudzīga!
Majas_proj_realiz_gaita_01 Majas_proj_realiz_gaita_02 Majas_proj_realiz_gaita_03 Majas_proj_realiz_gaita_04 Majas_proj_realiz_gaita_05 Majas_proj_realiz_gaita_06 Majas_proj_realiz_gaita_07 Majas_proj_realiz_gaita_08 Majas_proj_realiz_gaita_09 Majas_proj_realiz_gaita_10 Majas_proj_realiz_gaita_11 Majas_proj_realiz_gaita_12 Majas_proj_realiz_gaita_13 Majas_proj_realiz_gaita_14 Majas_proj_realiz_gaita_15 Majas_proj_realiz_gaita_17 Majas_proj_realiz_gaita_18 Majas_proj_realiz_gaita_16 Majas_proj_realiz_gaita_19 Majas_proj_realiz_gaita_20 Majas_proj_realiz_gaita_21 Majas_proj_realiz_gaita_22 Majas_proj_realiz_gaita_23 Majas_proj_realiz_gaita_24 Majas_proj_realiz_gaita_25 Majas_proj_realiz_gaita_26 Majas_proj_realiz_gaita_27 Majas_proj_realiz_gaita_28 Majas_proj_realiz_gaita_29 Majas_proj_realiz_gaita_30

2 domas par “Ērta un praktiska lauku māja 220m2

    1. būvniecības izmaksas būvējot pašrocīgi var būt aptuveni sākot no 100-150Ls par kvadrātmetru, un ap 250Ls kvadrātmetrā pasūtot darbu būvfirmai. Bet par precīzākām izmaksām iesakam konsultēties jau ar konkrēto izvēlēto būvnieku, piedāvājot tam pilnu projekta apjomu ar BK sadaļu.

      Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: