Nelielas saimniecības ēkas projekts 6x6m

Dažreiz saimniecībā noder neliela saimniecības ēka, tās izmantošanas funkcijas var būt visdažādākās, līdz pat izmantošanai par dzīvesvietu uz laiku kamēr tiek celta dzīvojamā māja. Šajā saimniecības ēkas projektā paredzēta šāda iespēja. Ēka gāzbetona mūra konstrukcijā, ārsienas 30cm biezumā. Koka siju pārsegums, koka spāru jumta konstr. Pamati lentveida monolītbetona, 30cm biezumā. Ēkas kopējā lietderīgā platība ieskaitot terasi 74 kvadrātmetri.
Šī saimniecības ēkas projekta jaunākā versija – saimniecības ēkas projekts “Puds”.

– un – atzīmēsim, ka ir arī vēl jaunāka versijadārza mājas projekts “Pavasaris”, ar ietilpīgāku, lielāku ēkas platību.

Nelielas saimniecības ēkas projekts
Nelielas saimniecības ēkas projekts
Nelielas saimniecības ēkas projekts
Nelielas saimniecības ēkas projekts

5 domas par “Nelielas saimniecības ēkas projekts 6x6m

  1. Labdien!
   Saimniecības ēkas projekts ir pieejams gan tāds, kā publicēts mājas lapā, gan ir iespējams veikt arī izmaiņas projektā, pielāgot to Jūsu vajadzībām.
   uz sazināšanos!

   Patīk

 1. Sveiks,
  Veletos zinat aptuvenas si projekta izmaksas. Ekas projekta un materialu, ja nem vera ka buvdarbi tiktu veikti pasha spekiem! Ir velme noskaidrot, kas ir izdevigak, sads projekts vai divistabu dzivoklis (ne Riga)!!
  Paldies!!

  Patīk

  1. Labdien!
   Katram no variantiem jau ir savi plusi un mīnusi. Saimniecības ēkas projekta plusi – salīdzinoši nelielas ekspluatācijas izmaksas (apkure, uzturēšana, kāpņu telpas un lifta remonta izdevumi utt:). Mīnusi ir tādi, ka jāpieskaita būvniecības izdevumiem klāt arī zemes iegādes izmaksas, zeme – ēkas novietojums ir primārie, svarīgākie parametri labai dzīvošanai. Paveicams ir viss, kā rāda novērotais – cilvēki vienmēr īsteno savus sapņus, ja vien pamazām dara visu nepieciešamo, soli pa solītim. Ēkas projekts var tikt pielāgots Jūsu vajadzībām, būvizmaksas var kļūt lielākas, vai mazākas, bet to dažu desmitu procentu atšķirības dēļ jau neizšķiras galvenais – būt ēkai vai nebūt, tie ir sīkumi, vai dažādas izmaiņas, kas procesā ir pieveicamas, darot, ejot soli pa solītim.
   veiksmīgu izdošanos!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: