Saimniecības ēka ar pirti 59m2

Saimniecības ēkas projekts, saimniecības ēka ar pirti un garāžu – auto novietni. Kopējā ēkas platība 59 kvadrātmetri.  Projektā paredzēta tā iespējamā izmantošana par darbnīcu – saimniecības ēka – darbnīca.

Saimniecības ēkas projekts, saimniecības ēka ar pirti
Saimniecības ēkas projekts, saimniecības ēka ar pirti

6 domas par “Saimniecības ēka ar pirti 59m2

  1. Sveiki!
   šajā gadījumā ēkas daļa nav projektēta guļbūves konstrukcijā, bet koka statņu karkasa konstrukcijā. Bet gadījumos ar guļbūves ēkām arī pastāv risinājumi.

   Patīk

 1. Labdien!
  Mani interesē šādas ēkas aptuvenās izmaksas. Īpašumā ir lauku viensēta ar ļoti senu dzīvojamo māju, kura ir jājauc nost un jāceļ no jauna. Tā nu esmu iedomājusies, ka vispirms cik jau nu līdzekļi atļauj vajadzētu uzcelt saimniecības ēku, kurā no sākuma varētu dzīvot no pavasara līdz vēlam rudenim, kamēr kaut kad tiksim pie jaunas mājas.
  Es saprotu, ka izmaksas atkarīgas no izmant. materiāliem,cels meistari vai paši un tt., bet varbūt ir iespējams uzzināt aptuveni cik izmaksātu šādas ēkas celtniecība?

  Patīk

  1. Labdien!
   Izmaksas var būt visdažādākās, nereti, rekonstruējot senu ēku, izmaksas var būt lielākas, kā būvējot jaunu māju. Vislabāk par būvniecības izmaksām jautāt būvniekam, ar kuru sadarbosieties šīs ēkas būvēšanā, aprēķinam par pamatu ņemot mūsu izstrādātu skiču un tehnisko projektu paredzētajām ēkām.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Saimniecības ēkas projekts ir pieejams, dažādos ārsienu konstrukciju veidos, kā arī fasāžu krāsojums un jumta segums pielāgojams Jūsu vajadzībām.
   uz veiksmīgu sadarbību!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: