Lija Bērziņa: “Lai Jūsu dzīves gadi būtu >85”

2012. gada 27. februārī Ģeoloģijas zinātņu doktore Lija Bērziņa savā ziņojumā saistībā ar biolokācijas pētijumiem aicināja ievērot dažas lietas: “Strādājot un dzīvojot izvēloties vietu ārpus āderēm, Jūs savu dzīves gadus varat sasniegt 85 un vairāk”. Jo viņas veiktie pētijumi rāda, lai cik šaurās un nelielās telpās dzīvotu ilgdzīvotāji – tie visi atradās ārpus zemes elektromagnētiskā starojuma joslām. (Savukārt sadarbojoties ar Latvijas ārstiem, Lija Bērziņa secina, ka 99,9% smagu saslimšanu veidojas nepareizi izvēloties vietas gulēšanai).
Mūsu personīgie pētijumi, kas veikti projektējot buildart.lv klientiem ēkas jau apmēram 15 gadus, ļauj secināt, ka ļoti būtiski ir novietot māju tā, lai pēc iespējas mazāk tā atrastos uz ūdens āderēm.
Lija Bērziņa izteica domu, ka logu ailas atrodoties uz āderēm, lai šajā vietā siena veidotu mazāku slodzi uz pamatiem, bet mūsu viedoklis ir tāds, ka logi ievietoti uz āderēm lai veidojot ēkas iekštelpu plānojumu gultu nebūtu iespējams nejauši novietot uz āderēm, jo parasti gultas neviens tieši zem loga nenovietoja, un ja novietoja galdu, tad lai gaisma pēc iespējas labāk apgaismotu darba virsmu, cilvēks sēdēja blakus, nevis ar skatu pret logu, tādā veidā uz darba galda bija laba sāngaisma, un cilvēka sēdvieta ārpus āderes.
Kā citus aspektus ilgdzīvotājiem, bez šaubām, varam minēt arī harmonisku dzīves ritmu ar saskanīgu darba un atpūtas nomaiņu, darbs ar fizisku aktivitāti, pietiekami daudz laika pavadot svaigā gaisā un aktīvā kustībā.
Ilgdzīvotājs nav ilggulētājs, jo cilvēkam ilgstoši guļot visa ķermeņa asinsrite tiek nodrošināta vienīgi ar sirds muskuļu palīdzību, kurpretim cilvēkam kustoties sirds muskuļu darbs tiek atvieglots, jo darbojoties pārējiem ķermeņa muskuļiem, asinsvadi tiek ietekmēti tā, ka tie veicina asinsriti.
Arī norūdīšanās vēsā laikā nebaidoties no aukstuma un peldoties visu gadu Latvijas upēs un ezeros, dzerot tīru avota ūdeni, tikai veicinās labsajūtu un pagarinās Jūsu mūžu.
Ja vēlaties paši nodarboties ar āderu pētniecību, tad lai noteiktu paši savas spējas āderu atrašanā un izšķiršanā, tad iesakām pārbaudīt tās izmantojot tālāk doto attēlu. Ja sasniegsiet 90 un vairāk punktus, tad droši varat dalīties savos āderu pētījumos ar citiem cilvēkiem.

Āderu noteikšanas prasmes mērs
Āderu noteikšanas prasmes mērs

arhitekts Valdis Liepa.

7 domas par “Lija Bērziņa: “Lai Jūsu dzīves gadi būtu >85”

 1. “Lija Bērziņa izteica domu, ka logu ailas atrodoties uz āderēm, lai šajā vietā siena veidotu mazāku slodzi uz pamatiem” – tieshaam “kompetenta” profesore.

  Patīk

  1. Sveiki!
   Āderu saistība ar logiem, no praktiskā viedokļa ir tāda, ka guļvietas, kā arī rakstāmgaldus novietojot telpā, logs kalpo kā sava veida atgādinājums par āderi, guļvietas zem logiem nemēdz novietot, vismaz senāk, kad logi nebija tik blīvi kā mūsdienās. Sienas slodze uz pamatiem arī nav vienmērīga, bet detalizētāk šī jautājuma apspriešanai iesakam kontaktēties ar autori.
   lai Jums sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: