Mājas projekts “Agnis”, 160kvm

Dzīvojamās mājas projekts Agnis
Dzīvojamās mājas projekts "Agnis" 180kvm, titulbilde
Dzīvojamās mājas projekts “Agnis” 180kvm, titulbilde

Piedāvājam mājas projektu “Agnis”, tā ir versija jau vairākkārt realizētam mājas projektam “Agris” (tā būvniecības procesu, kā arī gatavas ēkas ir aplūkojamas dabā, iepriekš sazvanoties). Šis projekts atšķiras no “Agra” ar spoguļattēlā pagrieztu plānojumu un plašu apjumtu terasi, kas savienota ar ieejas lieveni, kā arī izmaiņām iekštelpās. Ēkas pamatmodulis – 10x10m plānā, plus terases, ieejas lievenis un auto nojume ar malkas šķūni. Iekštelpu dzīvojamā platība – 160 kvadrātmetri, starp ekonomiskajām ēkām šīs ir lielākās, līdz ar to pirmajā stāvā ir atsevišķa istaba – darba kabinets, vai guļamistaba, neliela kurtuves telpa, un protams, plaša dzīvojamā istaba (kopā 45kvm), apvienojumā ar virtuvi/ēdamistabu, no kuras arī izeja uz terasi. Otrajā stāvā trīs pieklājīga lieluma (14, 20 un 22 kvm) guļamistabas, un vannas istaba, garderobe. Arī šo ēku iespējams būvēt pakāpeniski, sākumā apdzīvojot pirmo stāvu, tad otro, visbeidzot paveicot apdares darbus, un terases, nojumes. Tālāk ēkas projekts, fasādes un plāni:

Mājas projekts "Agnis", 180kvm, fasādes un plāni
Mājas projekts “Agnis”, 180kvm, fasādes un plāni

Lai Jums sokas!

10 domas par “Mājas projekts “Agnis”, 160kvm

  1. Sveiki!
   pašlaik ir zināms par ēku tepat netālu, Valgundes pagastā, šī projekta spoguļattēla projekta versiju, būvēja pats mājas īpašnieks, pēc profesijas mūrnieks, ēkas izmaksas neskaitot darbaspēku 30 000Ls. Ēka gāzbetona bloku mūra konstrukcijā, koka pārsegumi, koka jumta konstr. Lentveida monolītbet. pamati. Namdara darbus veica kopā ar palīgiem, amatniekiem.
   Lai Jums sokas!

   Patīk

  1. Sveiki!
   gāzbetona bloku aprēķinam – sienas perimetrs x augstums x biezums, plus nesošo starpsienu mūrim nepieciešamie 20cm biezuma bloki. Ātram ieskatam aptuvenās būvniecības izmaksās logus un durvis var neskaitīt laukā no kopējā sienas tilpuma, to norakstot uz brāķētiem vai apdrupušiem blokiem, realitātē nebūs tālu no patiesības. Varam piedāvāt šī projekta pilnu tehnisko dokumentāciju, ar saskaņošanu būvvaldē. Projekta rasējumos ir detalizēti būvkonstrukciju mezglu risinājumi, pēc tehniskā projekta Jūsu izvēlēts būvniecības meistars varēs veikt precīzāku tāmes/būvdarbu izmaksu piedāvājumu saistībā ar patreizējām tirgus un darbspēka cenām.
   lai Jums sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   par šī mājas projekta izmaksām jāvienojas, precizējot gan ēkas atrašanās vietu, gan iespējamās/nepieciešamās plānojuma u.c. izmaiņas. Nosūtījām Jums e-pastu ar sīkāku informāciju par projektu. Lai Jums sokas!

   Patīk

 1. Labdien,
  kāda būtu darbību secība, ja mēs vēlētos pielāgot savam zemes gabalam projektu”Agnis”,
  un veikt āderu noteikšanu, kā runājām atvērtajās durvīs 7.10.
  Ar cieņu,
  Lorēna

  Patīk

 2. Labdien!! Velos celt maaju, iespejams kaa projektaa ” Agnis”! Bet patreiz man ir taa saucamaa lauksaimnieciibas zeme! Vai juus vareetu sniegt plaanveidiigu aprakstu ar ko saakt liidz maajas celsanai? Ieprieks paldies!!

  Patīk

  1. Labdien!
   Priecāsimies sadarboties, lauksaimniecības zemē arī var projektēt dzīvojamo māju, darbi norit secīgi, sākot ar projekta skici ko izstrādājam tiekoties mūsu darbnīcā, un sekojoši ar minsast. un pilnsast. būvprojektiem iesniegšanai būvvaldē. Jums jāsagatavo zemes īpašuma dokumentu kopijas, robežu plāna kopija, topogrāfiskais plāns, u.c. To visu izstāstīsim uzsākot darbu.
   lai sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: