Maksātspējīgi ļaudis iegādājas augstākās raudzes apdrošināšanu, dodas pie veselības padomdevējiem, kas apbruņoti ar smalākm izmeklēšanas iekārtām, attīstītu farmakoloģiju, cerībā dzīvot veselīgi un moži daudzus gadus.
Statistika rāda sekojošo – ilgdzīvotāji 90 un vairāk gadu, pārsvarā dzīvo laukos, no ārstiem vairāk vai mazāk zin zobārstu.
Arī par āderu “pārvietošanu” vai to “neitralizēšanu” “biezie” ir gatavi maksāt. Vai tā rezultātā starp šiem cilvēkiem un dakteriem mēs satiekam ilgdzīvotājus – jājautā pašiem dakteriem (diez vai Ēvaldu Valteru, kurš nodzīovoja 101 gadu mēs varam pieskaitīt pie augsti situētim cilvēkiem, bet drīzāk gan Valters atzina, ka deva priekšroku veģetāriem ēdieniem, vienu dienu nedēļā gavēja, vienu dienu atļāvās lieto uzturā gaļu).
Ieskatam, kā ievēroja ūdens un uguns āderes blīvi apdzīvotajā māju grupā “Vēveri”, kur šodien atrodas Brīvdabas Muzeja filiāle, un ir saglabājušās gan dzīvojamās ēkas, gan klētis, gan kūtis un pagrabi, un visas šīs ēkas ir būvētas saistībā ar āderu novietojumu. Pārsvarā ilgdzīvotāji ir fiziski aktīvi, iztiek bez nūjošanas, zālēm, veic ikdienas darbības rimti, saskaņā ar dabas gadalaikiem.
Lai Jums veicas!


















arhitekts Valdis Liepa.
9 domas par “Par “Vēveriem” un “biezajiem””