Dzīvojamās mājas projekts “Vineta”, 140m2

Mājas projekts Vineta
Dzīvojamās mājas projekts "Vineta"
Dzīvojamās mājas projekts “Vineta”

Dzīvojamās mājas projekts “Vineta” – māja ar 6 guļamistabām, ar 140 kvadrātmetru kopējo platību, neskaitot terases un verandu, kuras var izbūvēt projekta otrajā un trešajā kārtā. Šī ir ēkas platība, ko var apsildīt izmantojot siltūdens centrālapkures kamīnu, nav nepieciešama atsevišķa kurtuves telpa, ir omulīga dzīvā uguns interjerā. Virtuvē novietojama plīts, arī tai iespējamas stikla durtiņas, ar iespēju redzēt liesmas. Ēka būvējama racionāli, projektēta ar labu siltumnoturību.

Dzīvojamās mājas projekts "Vineta", fasādes
Dzīvojamās mājas projekts “Vineta”, fasādes

Projekts “Vineta” – stāvu plāni, divās versijās – ar atsevišķu kurtuvi un pieliekamo kambari, kā arī ar plašāku virtuvi, plīti virtuvē, un pēc vajadzības, iespēju novietot apkures katlu.

Dzīvojamās mājas projekts "Vineta", plāns
Dzīvojamās mājas projekts “Vineta”, plāns

Veiksmīgu Jūsu sapņu īstenošanos!

8 domas par “Dzīvojamās mājas projekts “Vineta”, 140m2

 1. Labdien, interesē mājas projekts “Vineta”. Uzdošu Jums klasisku jautājumu, cik naudiņas man neieciešams, lai uzbūvētu šādu mājiņu – dokumentācija, projekts, būvniecība.( cena orientējoša??) Māju plānoju būvēt ārpus pilsētas. Iepriekš pateicos par sniegto atbildi.

  Patīk

  1. Labdien!
   Kurā Latvijas novadā paredzat būvēties? Projekts Vineta ir pieejams, attiecīgi pielāgosim projektu Jūsu zemesgabalam, debesspusēm kā arī varam veikt projekta izmaiņas, atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm.
   uz veiksmīgu sadarbību!

   Patīk

 2. Labadiena! Projektā sanāk, ka 7. telpa kopā ar blakus esošo WC veido gandrīz mazu nodalītu mikrodzīvoklīti? Ir iespējama arī papildus ieeja pa taisno no āra uz šo istabu?

  Patīk

  1. Labdien!
   Projekta plānu varam pielāgot Jūsu vajadzībām, veicot izmaiņas vai arī izstrādājot individuālu projektu. Ir iespējams veidot arī divu un vairāk dzīvokļu mājas, katra dzīvokļa plānojumu un funkcijas atbilstoši tā iedzīvotājiem, vai paredzēts dzīvot vecākiem, vai lielai ģimenei ar bērniem u.c.
   lai labi sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Ar zemes īpašumu minimālajām platībām ir tā, ka “papīrs pacieš visu” un teorētiski ēkas var ievietot arī ļoti mazos zemes īpašumos (saskaņojot ar kaimiņiem – novietot tuvu īpašuma robežai), bet tas ir izdevīgi varbūt vienīgi Rīgas tuvumā, kur pieprasījums pēc dzīves platības ir salīdzinoši liels, neraugoties uz citiem apstākļiem. Jebkurā citā situācijā ir nepieciešama harmonija starp zemes īpašuma konfigurāciju un tajā projektēto ēku. Dzīvojamā māja var būt pilnvērtīga kopā ar tās piemājas platību, pagalmu, dārzu, labiekārtojumu. Bet, ja vēlaties būvēt īres dzīvokļu ēku, tad arī to var risināt lai iegūtu vislabāko rezultātu, lielāko lietderīgo platību, maksimāli izmantotu zemes īpašumu utt, kā arī, lai dzīvokļi tomēr būtu komfortabli un cilvēkam draudzīgi. Minimālās platības var būt dažādas, 500-600 (dārza mājiņu zemes) vai 1000 un vairāk kvadrātmetri, tas atkarīgs arī no konkrētā zemes gabala īpatnībām, formas kā arī apgrūtinājumiem.
   lai raženi sokas!

   Patīk

 3. Vai šis mājas projekts piemērots arī apkurei ar siltumsūkni un siltajām grīdām, lai nelielā zemes gabalā (Rīgas privātmāju rajonā) ietaupītu vietu uz malkas glabātuves izbūves un līdzekļus uz skursteņa izbūves rēķina? Kāda ir apbūves platība šai mājai, un kādi projektā izmantojamie materiāli? Pateicos!

  Patīk

  1. Labdien!
   Radiatorus vai siltās grīdas var izvēlēties projekta pasūtītājs brīvi, pēc saviem ieskatiem, parasti jau projektā iekļaujam mezglu risinājumus abiem variantiem. Gaiteņus, vannas istabas parasti ieklāj ar flīzēm, un zem tām ir ļoti ērti izbūvēt siltās grīdas. Savukārt dzīvojamās istabās un guļamistabās rekomendējam grīdas veidot ar koka dēļu segumu, kurš būs cilvēkam patīkams, silts gan vasarā gan ziemā. No projekta viedokļa vienīgās būtiskās izmaiņas ir par siltumsūknim nepieciešamās telpas paredzēšanu, vai pietiek ar esošo kurtuvi, vai jāparedz lielāka telpa utt. Kā arī nelielā Pierīgas zemes īpašumā var nepietikt vietas pazemes kontūra izbūvei, teritorijai ko veltīt siltumu ņemošajam kontūram ir jābūt gana lielai.
   Siltumsūkņu izmantošana apkurē – ja tie ir zemes siltumsūkņi, tad viedokļi dalās, un mēs iesakam ļoti rūpīgi izvērtēt un izpētīt vairākus realizētus variantus, gan pozitīvus gan negatīvus piemērus, pirms izšķirties par to. Kurpretim, gaiss-gaiss siltumsūkņi, kas ir nelieli un salīdzinoši arī nedārgi, mūsuprāt, ir ļoti ērts risinājums vidējām un nelielām mājām, piemēram, vasaras mājām, lai uzturētu tajās pozitīvu temperatūru arī saimnieku prombūtnes laikā.
   Protams, katra situācija ir jāskata individuāli, projektus parasti pielāgojam pasūtītāju vajadzībām, arī iesakot no mūsu vairāk kā 600 projektu pieredzes kā kuru jautājumu risināt racionālāk.
   lai raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: