Buildart.lv atvērtās durvis 7. oktobrī, Latvijas arhitektūras dienas 2017

Buildart.lv - rudens raža
Buildart.lv – rudens raža

Gaidīsim Jūs šoruden pie mums viesos, topošos māju būvētājus pēc rudens ražas ievākšanas. Aktīvie rudens darbi ir paveikti, raža ir salikta saldētavās un pagrabos, un ir brīvs laiks lai domātu par jau nākamā gada darba cēlienu, par savu nākotnes mājas, viesu nama, pirts, radošas darbnīcas būvniecību. Šajā dienā gaidīsim Jūs no plkst. 10:00 rītā, iepriekš vēlams, visiem, kas vēlas diskutēt par būvniecību, reģistrēties konkrētos laikos. Patreiz piedāvājam Jums šādus laikus: 10:00, 11:30 (rezervēts), 13:00 (rezervēts), 15:00 (rezervēts), 16:30 (rezervēts), 18:00, utt.
Būsiet rezervējuši konkrētu laiku – varēsim netraucēti apspriest Jūsu nākotnes ieceres, jaunbūvējamās vai rekonstruējamās ēkās. (arī mēs esam uzsākuši rekonstrukcijas darbus senā kūtī, jo šobrīd vairs ar aktīvu piensaimniecību neparedzam nodarboties, bet ēka būs kā radoša darbnīca. Jumts ir pirmais, kas jāsaglābj vecām ēkām, tālāk, bez šaubām, darbi nāk viens pēc otra, neatkarīgi no Jūsu vēlmes pēc iespējas ātrāk tikt pie gatavām telpām).
Ieskats iepriekšējā gada veikumā – mājas projekts Eižens un tā realizācija. Ēka, kas nav gluži klasiska vienstāvu ēka, zem tās jumta slēpjas telpas vairākos līmeņos.

Buildart.lv notikumu kalendārs
Buildart.lv notikumu kalendārs

Uz tikšanos 7. oktobrī, saules pulksteņa skaitītajās, saulainajās stundās!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: