Cel ar prieku!

Būvē ar prieku!
Būvē ar prieku!
Būvē ar prieku!

Cel, ceļo, projektē, strādā – vienvārdsakot – darbojies ar prieku!
Kā redzams attēlos – jau arī Lego klucīšu ražotāji piedāvā moduļus, kas ir jau kopā ar logiem un durvīm, saliekot četrus moduļus – iegūstam divstāvīgu ēku ar četrām istabām. Līdzīgi kā būvniecībā, šodien arī tiek piedāvātas moduļu mājas, konteineru būves, kurām īpašniekam atliek vien sagatavot zemē dažus atbalsta laukumiņus kur ēku novietot. Ja tik vien īpašnieku apmierina šīs ēkas kvadrātmetra izmaksas.
Draudzīgs segments šajā ēku kategorijā ir mucveida pirtis, vai atpūtas namiņi, tikai ar vienu niansi – to ārsienu biezums ir 4,5cm, un tas nav piemērots pastāvīgai dzīvošanai ziemas sezonā. Toties izmaksas šādai ēkai jau ir daudz pieņemamākas. Tātad, ja nebaida šaurība un vēlas sasniegt ātrus rezultātus – tad seko līdzīgi Lego moduļiem bērnībā arī pieaugušo vecumu sasniedzot.
Tomēr, ja ir drosme un vēlēšanās uzbūvēt ēku saviem spēkiem, tad kā jau ražotājs ir novēlējis – “Cel ar prieku!” – izmantojot vieglbetona blokus – ir sasniedzams lielisks rezultāts veltot trīs līdz četrus mēnešus vai pat nedaudz ilgāk, veselīgā, sportiskā darbā.
Mēs savā mājas lapā jau esam publicējuši, kā noris būvniecība īstenojot savas dzīvojamās mājas, kā piemēram, projekts “Ansis”, kur racionāli būvējot, izmantojot ģimenes darba spēku būvniecības izmaksas nepārsniedz 300 eiro par kvadrātmetru, kas ir 2-3 reizes mazāk, kā pasūtīta būvniecība.  (Projektā Ansis pēc nepieciešamības ir iespējams veidot 2 lielas vai 4 vidēja izmēra guļamistabas augšstāvā).
Mūsu ieteikums ir labāk sākt ar nelielu ēku, to nākotnē rekonstruējot un paplašinot vertikālā vai horizontālā virzienā, atkarībā no Jūsu grunts gabala parametriem, nevis sākotnēji būvēt ēku ar 25 guļamistabām un 5 vannas istabām, secinot, ka ikdienas vajadzības esošā ēka pārsniedz tik lielā mērā, ka jāmeklē šai ēkai cits īpašnieks – ar dažu miljonu eiro budžetu privātmājas būvniecībai vai iegādei.
Uz tikšanos mūsu darbnīcā, atvērtajās durvīs, vai citā laikā izstrādājot Jūsu mājas projektu!!!

Būvē ar prieku!
Būvē ar prieku!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: