Buildart.lv atvērto durvju dienas 13. aprīlī 10:00-17:00

Kā līdz šim, turpinam iesākto tradīciju – regulāri rīkot atvērto durvju dienas, šī gada pavasarī atvērto durvju dienu rīkosim 13. aprīlī, sestdienā. No drona lidojuma visas ēkas izskatās mazas un pieplakušas zemei, tomēr ikdienā tiek projektētas dažādiem klientiem, dažādas mājas ar dažādu augstumu. Ir piekritēji vienstāvīgām ēkām, liela daļa vēlās pusotra stāva mājas, un ir piekritēji arī pilnu divu stāvu mājām. Katrai mājai ir savas konkrētas priekšrocības, un arī, salīdzinājumā ar citām, kādi trūkumi. Piemēram, vienai lielāks apbūves laukums, cita – koncentrētāka izmēros.

Kā redzams attēlā – mājvieta – kas dabā aizņem aptuveni 1ha platību, 2000 mērogā izskatās ļoti neliela teritorija ar vēl sīkāku ēku. Bet būvējot katrs kvadrātmetrs maksā tik cik tas maksā, tādēļ svarīgi jau sākotnēji būt skaidrai apjausmai par nepieciešamo telpu skaitu. Guļamistabas var būt ar savu vannas istabu, vai vannas istaba var būt kopēja, par šādām u.c. plānojuma detaļām varēsim spriest tiekoties.

Katram interesentam rezervējam konkrētu tikšanās laiku, šobrīd pieejami laiki ir: 10:00(rezervēts), 11:00(rezervēts), 12:00(rezervēts), 13:00(rezervēts), 14:00(rezervēts) , 15:00(rezervēts), 16:00(rezervēts), 17:00(rezervēts), 18:00(rezervēts). Par pieteikšanos – rakstiet epastā – valdis.ansis()inbox.lv.

Skaistu pavasari!

Uz tikšanos!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: