Dzīvojamās mājas projekts “Mazā princese”, 72m2

Dzīvojamās mājas projekts "Mazā princese"

Dzīvojamās mājas projekts izstrādāts nelielai ģimenei, paredzot divas guļammistabas, plašu dzīvojamo istabu ar virtuvi, palīgtelpas un skaistu apjumtu terasi ēkas dienvidu fasādē. Plānojumam iespējami varianti iekštelpu konfigurācijā, kā arī ir nodalāma vēl viena neliela guļamistaba vai darba kabinets no dzīvojamās istabas, tādā veidā dzīvojamās istabas platība būs aptuveni 30 kvadrātmetri, un kopumā iegūtas 3 guļamistabas.

Ēkas apkurei izmantojams granulu vai malkas centrālapkures katls, tā pat ir arī kamīns dzīvojamā istabā, omulībai un praktiskumam – rudeņos, pavasaros, kad nav tik auksts lai darbinātu centrālapkuri.

Māja projektēta vienā stāvā, gāzbetona bloku mūra sienu konstrukcijā, ar koka dēļu apšuvumu fasādēs. Plānojums paredzēts ar terasi dienvidu pusē, ieeju var risināt gan no austrumu, gan rietumu puses, kā arī iespējamas citas konfigurācijas, atkarībā no novietojuma Jūsu zemes īpašumā un debesspusēm.

Mūsu ekonomisko māju projektu sērija, idejiski – “Māja par dzīvokļa cenu” – risinājums labākai dzīves kvalitātei – būt pašam saimniekam, dzīvot savā zemē, savā mājā, baudīt tās ērtības un omulību, justies netraucētam no dzīvokļa kaimiņiem (urbējiem?:) vai dažādām koplietošanas telpu likstām un ķibelēm. Ēka projektēta ļoti racionāla, bez liekiem sarežģījumiem, tās būvniecības izmaksas ir nelielas, būvniecību var veikt gan pašu spēkiem, gan arī secīgi, atbilstoši ģimenes ienākumiem. Protams, arī risinot to ar aizdevēju palīdzību – šāda tipa projekti un būvapjomi tiek atbalstīti atsaucīgāk, jo neparedz pārspīlētus tēriņus.

Ieskatam – mājas projekta fasādes, plāns un griezums:

Dzīvojamās mājas projekts "Mazā princese" - fasādes
Dzīvojamās mājas projekts “Mazā princese” – fasādes
Dzīvojamās mājas projekts "Mazā princese" griezums
Dzīvojamās mājas projekts “Mazā princese” griezums
Dzīvojamās mājas projekts "Mazā princese" - plāns
Dzīvojamās mājas projekts “Mazā princese” – plāns

Raženu jauno 2020. gadu!

6 domas par “Dzīvojamās mājas projekts “Mazā princese”, 72m2

  1. Labdien!
   Atsūtiet sīkāku informāciju ar Jūsu vēlmju un vajadzību aprakstu, kā arī zemes īpašuma kadastra nr. mūsu e-pastā. Vai domājat darboties ar līdz šim plānotajām iecerēm, vai ir pavisam jaunas idejas? Jebkurā gadījumā, ir iespējams gan pielāgot kādu no mūsu gatavajiem projektiem, gan arī risināt individuālu mājas projektu, ja ir jau konkrētāka vīzija, iecere, kādu māju vēlaties.
   lai raženi sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Griestu augstums projektā ir norādīts 2,85m, sijas montējamas uz augstuma atzīmes 2,9m. Griestu augstumu varam pielāgot Jūsu vajadzībām, dažos māju projektos esam paredzējuši arī 3 un 3,2m augstus griestus, atsevišķos ļoti ekonomiskos variantos – 2,7m augstunmā, vai palīgtelpām – 2,5m. Šis parametrs, tā pat kā daudzi citi ir maināmi projektēšanas gaitā, vēl pat līdz būvdarbu sākšanai var rasties jaunas idejas un izmaiņas, viss ir iespējams:) Ārsienas parasti ir 40cm gāzbetona bloku mūra konstr., vai arī 30cm plus siltumizolācija.
   uz veiksmīgu sadarbību!

   Patīk

  1. Labdien!
   Pēdējo dažu mēnešu laikā esam izstrādājuši vairākus jaunus vienstāvīgo māju projektus, pamazām publicēsim tos mājaslapā. Atsūtiet sīkāku informāciju par savām iecerēm un zemes kadastra nr. mums uz e-pastu.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: