Savrupmājas projekts - Villa "Mākoņi"
Savrupmājas projekts – Villa “Mākoņi”

Plaša un ērta dzīvojamā māja, ar racionāliem konstruktīvajiem risinājumiem un nepārspīlētām būvniecības izmaksām. Projektētas ir trīs guļamistabas otrajā stāvā un darba kabinets pirmajā stāvā, liela dzīvojamā istaba ar virtuvi, plaša kāpņu halle, protams – mūsu klimatā nepieciešamais vējtveris un saimnieciskās telpas – ietilpīga garāža ar papildus noliktavu un mājas saimnieka atpūtas un hobiju telpu. Otrajā stāvā arī veļas telpa un divas vannas istabas. Otrā stāva griesti siltināmi pa jumta slīpajām plaknēm, tā iegūstot augšstāva telpas ar lielu gaisa kubatūru un plašuma sajūtu.

Savrupmāja projektēta kādā no Latvijas piejūras novadiem, attiecīgi arī ēkas garāžas platība ir paredzēta pietiekama iespējamiem ūdens vai sauszemes transportlīdzekļiem.

Ārsienas – gāzbetona bloku mūra konstrukcijā, pārsegumi – dzelzsbetona paneļi, jumta konstrukcija – koka spāres un pasijas. Fasādē apdare izmantojot apmetumu un koka dēļu apšuvumu. Projekts dzīvojamai mājai risināts domājot ne tikai par iespaidīgu ēkas vizuālo tēlu, bet arī par racionālu un ekonomisku būvniecību.

Zemes īpašums ir ar veiksmīgu konfigurāciju debesspusēs, piebraucamais ceļš rietumu pusē, ēka novietota ziemeļrietumos, tā iegūstot maksimāli brīvu saulaino teritoriju dienvidu pusē, mājas plānojums izstrādāts saskaņā ar debesspusēm, dienvidos, ar logiem arī uz austrumiem un rietumiem – dzīvojamā istaba, darba kabinets – ar austrumu sauli, guļamistabām – D, A, R puses, ziemeļi un ziemeļrietumi – garāžai, kurtuvei, palīgtelpām.

Ieskats projekta fasādēs, stāvu plānos, griezumā un jumta plānā:

Savrupmājas projekts - Villa "Mākoņi" - projekta fasādes
Savrupmājas projekts – Villa “Mākoņi” – projekta fasādes
Savrupmājas projekts - Villa "Mākoņi" - 1. stāva plāns
Savrupmājas projekts – Villa “Mākoņi” – 1. stāva plāns
Savrupmājas projekts - Villa "Mākoņi" - 2. stāva plāns
Savrupmājas projekts – Villa “Mākoņi” – 2. stāva plāns
Savrupmājas projekts - Villa "Mākoņi" - projekta griezums
Savrupmājas projekts – Villa “Mākoņi” – projekta griezums
Savrupmājas projekts - Villa "Mākoņi" - jumta plāns
Savrupmājas projekts – Villa “Mākoņi” – jumta plāns

Lai piepildās arī Jūsu sapņi par dzīvošanu savā sapņu mājā!!!