Mājas projekts “Smiltsērkšķis”, 120m2

Mājas projekts vienā stāvā "Smiltsērkšķis"

Saulei norietot, kādu laiku debesīs saglabājas oranža pamale – arī ēkas apdarē – uz pelēko fasāžu apdares dēļu fona – logu rāmji, jumta dzegas, statņi – smiltsērkšķu tonī.

Atbilstoši īpašnieku iecerēm, nepieciešamajam istabu skaitam un platībām, izstrādājām individuālu projektu, jo pasūtītāji bija iegādājušies zemes īpašumu ar esošiem pamatiem. Sākotnēji tie bija projektēti divstāvu mājai, tagad – tiks izmantoti vienstāvīgai. Pamati lielā mērā noteica ēkas gabarītus, kā arī nesošās sienas bija jāparedz sekojot abiem būtiskajiem nosacījumiem – racionālam iekštelpu plānam, un esošo pamatu konfugurācijai.

Konstruktīvi ēka projektēta izmantojot gāzbetona bloku mūra ārsienas, koka pārsegumus, dzīvojamā istabā un gaitenī – griesti siltināti pa jumta slīpajām plaknēm, tā iegūstot ievērojamu papildus gaisa kubatūru telpās, un plašuma sajūtu. Jumtā iebūvēti arī jumta logi, tā padarot telpas maksimāli gaišas pat pelēcīgākajos ziemas mēnešos. Plānojums, kā jau visos mūsu projektos – risināts saskaņā ar debesspusēm – terase vērsta uz dienvidu pusi, ziemeļu fasādē vien divi nelieli vannas istabu logi. Virtuve – austrumu pusē. Guļamistabām – austrumu un rietumu saule.

Publicējam šī mājas projekta plānu un fasādes divos variantos – ar stiklotām sānsienām terasei, un koka dēļu režģa veidā:

Mājas projekts vienā stāvā "Smiltsērkšķis" - fasādes
Mājas projekts vienā stāvā “Smiltsērkšķis” – fasādes
Mājas projekts vienā stāvā "Smiltsērkšķis"
Mājas projekts vienā stāvā “Smiltsērkšķis”
Mājas projekts vienā stāvā "Smiltsērkšķis" - plāns
Mājas projekts vienā stāvā “Smiltsērkšķis” – plāns

Lai Jums raženi sokās!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: