Dzīvojamās mājas projekts “Elīna”, 110m2

Dzīvojamās mājas projekts "Elīna"
Dzīvojamās mājas projekts "Elīna"
Dzīvojamās mājas projekts “Elīna”

Dzīvojamā māja laikmetīgajos pelēkajos toņos, projektēta divos stāvos, ar plašu apjumtu terasi, dzīvojamo istabu ar virtuvi, kurtuvi, ērtām guļamistabām augšstāvā. Ēkas ārsienas projektētas gāzbetona bloku mūra konstrukcijā, dzezsbetona pārseguma paneļu pārsegums, koka jumta konstrukcija, skārda Classic profila jumta segums, koka dēļu apšuvums fasādēs. Konstruktīvie risinājumi ir racionāli, bez lieka darbaspēka un būvmateriālu patēriņa, ēkas projekts pielāgots, lai būvēšana būtu iespējama arī pašu spēkiem.

Atbilstoši debesspusēm projektētie stāvu plāni ļauj iegūt labi izsauļotas, gaišas un patīkamas telpas, ziemeļu pusē paredzot kurtuvi, vējtveri, labierīcības. Arī konkrētajā situācijā, gruntsgabalā ēka ievietojas ļoti optimāli, gan no debespušu, gan piebraucamo ceļu u.c. situācijām.

Saskaņā ar jauno būvniecības likumu – projektu saskaņošana gan būvaldēs, gan ar pasūtītājiem un iestādēm notiek elektroniski. Tam ir savi plusi, ekonomēts tiek laiks, kas citādi būtu jāpavada ceļā, pārvadājot izdrukātā formāta projekta eksemplārus, un vēl jo vairāk – saskaņā ar pašreiz aktuālajiem pasaules notikumiem un nejaukajiem baciļiem (ārkārtas situāciju mūsu valstī) – buildart.lv birojs darbojas un ir sasniedzams elektroniskā saziņā – video zvani/konferences whatsap vai skype u.c. sistēmās. Arī agrāk, laiku pa laikam šādi esam veiksmīgi sadarbojušies ar pasūtītājiem, kas atrodas ārvalstīs. Video zvana saziņa, failu – projekta skiču nosūtīšana, ir tiešām ļoti ērta, tehnoloģijas ir attīstījušās un darbojas nevainojami.

Veiksmīgu arī Jūsu sapņu realizēšanos!!! Katrs lielais veikums sākas ar mazu solīti – projekta skici un apspriešanos, ko mūsu tehnoloģiju laikmetā ir kļuvis organizēt aizvien vieglāk.

Tālāk – ieskatam projekta fasādes, stāvu plāni, griezums un jumta plāns. Protams – augšstāvu vienmēr var iegūt vēl plašāku un gaišāku izmantojot jumta izbūves – vai izšķirties par labu ekonomijai un minimālistiskām, gludām jumta plaknēm, vai izcelt tās ar jumta izbūvēm – katram jāizšķir savas prioritātes un vēlmes.

Dzīvojamās mājas projekts "Elīna" - fasādes
Dzīvojamās mājas projekts “Elīna” – fasādes
Dzīvojamās mājas projekts "Elīna" - plāns
Dzīvojamās mājas projekts “Elīna” – plāns
Dzīvojamās mājas projekts "Elīna" - griezums
Dzīvojamās mājas projekts “Elīna” – griezums
Dzīvojamās mājas projekts "Elīna" - jumta plāns
Dzīvojamās mājas projekts “Elīna” – jumta plāns

Lai Top!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: