Ģimenes mājas projekts “Estere”, 93m2

Dzīvojamās mājas projekts "Estere"
Mājas projekts "Estere"
Mājas projekts “Estere”

Ģimenes māja projektēta kompaktā apbūves platībā ietverot nepieciešamās funkcijas omulīgai dzīvei ar iespējami mazām būvniecības izmaksām. Māja projektēta koka statņu konstrukcijā ar koka pārsegumiem, lentveida pamatiem, Classic skārda jumta segumu. Plānojums orientēts debesspusēs, paredzot saulainu dzīvojamo istabu ar skatu uz trim saulainajām debesspusēm. Paredzēta malkas vai granulu apkure, kurtuves telpa, neliela guļamistaba vai darba kabinets pirmajā stāvā ar logu rietumu pusē. Vannas istaba ar rīta sauli. Augšstāvā – divas ērtas guļamistabas un labierīcības. Šāda omulīga dzīvojamā māja piemērota nelielām ģimenēm, ērti novietojama arī vismazākajos zemes īpašumos un uzbūvējama saprātīgos termiņos pat būvējot pašrocīgi.

Ieskatam – mājas projekts ar stāvu plāniem, fasādēm, griezumu un jumta plānu:

Mājas projekts "Estere"
Mājas projekts “Estere”
Mājas projekts "Estere"
Mājas projekts “Estere”
Dzīvojamās mājas projekts "Estere" - jumta plāns
Dzīvojamās mājas projekts “Estere” – jumta plāns
Mājas projekts "Estere"
Mājas projekts “Estere”

Omulīgu un priecīgu dzīvošanu!

2 domas par “Ģimenes mājas projekts “Estere”, 93m2

 1. Labdien, interesē Jūsu izstrādātais mājas projekts – Estere, vai ir iespējams arī kaut kur apskatīt šo realizēto projektu?Kādas ir aptuvenās izmaksas? Vai Jūs veicat tikai projektēšanu, jeb arī organizējat būvniecības darbus? Cik ātrā laikā var uzbūvēt?Vai šis mājas projekts skaitās – koka karkasa ēka?

  Patīk

  1. Labdien!
   Ēkas konstrukcija ir diezgan brīvi variējama pēc Jūsu vajadzībām un vēlmēm, vai vienmēr tās ir pamatotas, piemēram, ar īpašumā esošu mežu, izvēloties koka konstrukciju, vai citādi – jebkurš projekts ir realizējams vairākos būvmateriālu un konstrukciju veidos, saistībā ar tiem īpaši nemainoties plānjojumam un vizuālajam tēlam. Parasti, kā racionālāko materiālu siltām, nesošām ārsienām iesakam gāzbetona bloku mūri, tas ir ļoti ērts arī būvējot ēku pašrocīgi, ir vienkāršs un praktisks. Ir māju īpašnieki, kas vēlas projektā paredzēt Fibo keramzītbetona bloku mūra sienas ar siltumizolāciju, vai koka statņu konstrukciju. Protams, iespējami arī citi, visdažādākie konstrukciju veidi, gan guļbūve, gan stāvbūve utt. Ir situācijas, kur dažādu specifisku apstākļu dēļ ir jāizšķiras par labu kādam konkrētam materiālam, piemēram, nupat strādājam pie projekta, kas būs koka statņu konstrukcijā, saistībā ar sarežģītiem grunts apstākļiem un tamdēļ izvēlētu pamatu veidu – pāļu pamatiem. Labprāt atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem komentāru sadaļā, vispārīgi, un konkrētus risinājumus ar mūsu būvinženiera palīdzību sniegsim Jūsu mājas būvprojekta izstrādes gaitā.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: