Privātais autoserviss, 70m2

Privātā autoservisa projekts
Saimniecības ēkas projekts - privātais autoserviss - fasādes
Saimniecības ēkas projekts – privātais autoserviss – fasādes

Šo nelielo, bet ērto un funkcionālo privāto autoservisu projektējām Ādažu nodavā, kopā ar dzīvojamo māju u.c. palīgēkām, darbnīcu bija paredzēts izmantot gan hobija autobūves vajadzībām, gan arī profesionālam automehāniķa darbam. Darbnīca ir apkurināma, atsevišķa kurtuves telpa ar granulu vai malkas apkures katlu, lai darbošanās servisā ritētu komfortabli un patīkami, tā pat ir arī labierīcības ar dušu. Konstruktīvi ēka ir mazliet sarežģītāka kā ierasts – ēkas īpašnieks vēlējās interjeru bez stabiem, un līdz ar to ēkas jumta konstrukcijas balstīšanai mūsu inženieris izstrādāja kopnes risinājumu. Ir iespējams ēku būvēt arī vienkāršākā veidā, telpas vidū paredzot balsta stabu jumta konstrukcijai. Principā arī šāds variants netraucē funkcionālam darbam un automašīnu pacēlāju darbībai, un būvniecība var būt ekonomiskāka. Telpas paredzētas labi izsauļotas, dabiskais apgaismojums nekad nenāk par skādi, lai arī papildus auto mehāniķi mēdz izmantot dažādus apgaismes ķermeņus, atkarībā no darba specifikas. Darbs no mājām bieži vien ir izdevīgs un daudzu iekārots – jeb – darbs tuvu mājām – atliek vien pāriet pāri pagalam, ietaupās laiks un transporta izdevumi:) Kā jau jebkuru lietu (biznesu) attīstot – sākumā ir jāvelta kādi resursi, papildus piepūle -tā arī sapnis par savu personīgo auto servisu ir īstenojams, attiecīgi darbojoties, projektējot un uzbūvējot piemērotu darbnīcas ēku.

Veiksmīgu būvniecības procesu! Ieskatam – projekta plānojums, vairāki griezumi – kuros redzama arī kopnes konstrukcija, jumta plāns un fasādes:

Saimniecības ēkas projekts - privātais autoserviss
Saimniecības ēkas projekts – privātais autoserviss
Saimniecības ēkas projekts - privātais autoserviss
Saimniecības ēkas projekts – privātais autoserviss
Privātā autoservisa projekts – griezums
Saimniecības ēkas projekts - privātais autoserviss
Saimniecības ēkas projekts – privātais autoserviss
Saimniecības ēkas projekts - privātais autoserviss
Saimniecības ēkas projekts – privātais autoserviss
Saimniecības ēkas projekts - privātais autoserviss - jumta plāns
Saimniecības ēkas projekts – privātais autoserviss – jumta plāns

Skaistu radošo darbību!

2 domas par “Privātais autoserviss, 70m2

  1. Labdien!
   Šim autoservisa projektam apbūves platība ir virs 80 kvadrātmetriem, līdz ar to ēku jādefinē kā otrās grupas palīgēku, attiecīgi projektēšanas un skaņošanas process var aizņemt pāris mēnešus, atkarībā no būvvaldes, kuras pārraudzībā ir Jūsu zemes īpašums. Atrakstiet sīkāk par savām iecerēm e-pastā, atsūtiet arī zemes kad. nr. Projektēšanas darbs sākas ar skiču izstrādi, projektu pielāgojot Jūsu vajadzībām un situācijai, un sekojoši, nākošais darbu cēliens – būvprojekta ar konstrukcijām sagatavošana un iesniegšana būvvaldē, skaņošanai. Būvvalde var izvirzīt arī dažādas papildus prasības, skaņojumus ar citām iestādēm utml. Kā arī varat jau laicīgi pasūtīt mērniekiem Jūsu zemes īpašuma topogrāfiskā plāna izstrādi, tas arī taps 1-1,5mēn. laikā, un būs nepieciešams projekta skaņošanai.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: