Pirts un saimniecības ēka “Kurzeme”, 50m2

Saimniecības ēkas projekts "Kurzeme"

Šī ērtā un praktiskā pirts – saimniecības ēka projektēta saskaņā ar jaunā būvniecības likuma dotajām priekšrocībām – iespēju 1. grupas ēkas saskaņot vienkāršotā un veiklākā procesā, darbojoties pašam ēkas īpašniekam, ja lauku teritorijā ēkas apbūves platība nepārsniedz 60 kvadrātmetrus, savukārt – ja īpašums atrodas ciematā, vai pilsētā – tad 60 kvadrātmetru apbūves ēku ir atļauts “novietot”, definējot, ka to būvējis kāds cits, un būvēt ēkas līdz 25 kvm apb. platībai.
Atkāpjoties no birokrātiskajiem jautājumiem atpakaļ pie projekta un tā būtības – pirts projekts izstrādāts lietderīgi un ekonomiski izmantojot augstāk aprakstīto platību, ir plaša un ar lieliem stiklojumiem, labi izgaismota atpūtas, viesību telpa, no tās – ieeja dušā/ģērbtuvē, sekojoši – pirts karsētava un tualete. Šis ēkas apjoms projektēts siltināts, apkurināms, gāzbetona vai koka statņu konstrukcijā, blakus – malkas šķūnis – malkas vai dārza inventāra glabāšanai.
Ar šo pirts-saimniecības ēkas projektu turpinam un papildinam mūsu mazo projektu veikaliņu – sekojot iecienītā, mazā pagrabiņa projektam, kurš veiksmīgi uzbūvēts jau daudzviet Latvijā. Projektā ir atrisināti konstruktīvie mezgli, lai ēka būtu racionāli uzbūvējama, pamatu plāns un risinājums, griezums ar spāru, siju, sienu specifikāciju, spāru plāns, koka statņu ārsienām – sienu notinumi ar koka statņu specifikāciju. Vadoties pēc projekta rasējumiem, ēku ir iespējams tāmēt, un būvēt, kā arī rasējumus – iesniegt bis.gov sistēmā lai saskaņotu projektu vienkāršotajā procedūrā (ar “paskaidrojuma rakstu ēkai”) Jūsu būvvaldē.
Sekojoši – projekta attēli, fasādes, plāni:

Saimniecības ēkas projekts "Kurzeme"
Saimniecības ēkas projekts “Kurzeme”


Raženu un priecīgu būvniecību!!!

2 domas par “Pirts un saimniecības ēka “Kurzeme”, 50m2

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

<span>%d</span> bloggers like this: