
Ikvienam saimniekam, kam nepieciešama kāda palīgēka – lapene, nojume, malkas šķūnītis vai dārza tualete – dāvinām astoņus mazēku projektus bez maksas. Projekti ir sagatavoti izprintēšanai uz A4 formāta lapām, izvēlieties sev nepieciešamo, un sekojot būvvaldes prasībām un norādēm – sniedziet saskaņošanai. Orientējošā darbu secība – saņemiet vietējās būvvaldes veidlapu – “Paskaidrojuma raksts 1. grupas ēku būvniecībai”, pievienojiet zemes dokumentu kopijas, un zemes robežu plānā iezīmējiet paredzētās ēkas novietojumu zemes īpašumā, sagatavojiet to 2 eksemplāros, un sniedziet būvvaldē skaņošanai.

Veiksmīgu projektu izvēli un skaņošanu! (piedāvājam arī skaņošanas instrukciju 1. grupas ēkām – kā saskaņot ēku īpašniekam pašam).
Lai attīstās Jūsu saimniecība!!!
P.S. – ja vien nebūvējat kādu pavisam slepenu objektu – komentāru sadaļā atrakstiet par pieredzi – kā izdevās saskaņot, kuru projektu izvēlējāties, kurā no Latvijas būvvaldēm, cik laika tas prasīja utt. Paldies:)
Labdien,
Liels paldies par piemēriem! Pats būvēšu vienkāršu gāzbetona kasti 6.5x4x2.5 m, tomēr tai būs divas netipiskas īpatnības, pirmkārt, uz ezeru vērstā siena būs pilnībā pārklāta ar monolītu stiklu, bez rāmja vai uzlikas. Otrkārt, caur mājas grīdu un griestiem stiepsies ~4 metrus augsts bērza koks, protams, ņemot vērā, ka tā augstums un diametrs 10 gadu laikā vismaz trīskāršosies. Cerams, ka būvvalde būs atsaucīga 🙂
Ar cieņu,
Raimonds
PatīkPatīk
Labdien!
Ja ēkas gabarītus iekļausiet 1. grupas ēku definīcijas ietvaros, varat ēku skaņot saviem spēkiem – sagatavojām instrukciju lai tas jebkuram būtu ērti paveicams – https://projektuveikals.lv/2020/10/16/instrukcija-ka-saskanot-1-grupas-eku/
Šajā gadījumā arī par visiem sarežģītajiem risinājumiem – kā nodrošināt koka netraucētu augšanu un jumta hermētiskumu lietus laikā, u.c. Jūsu iecerētos risinājumus – veidojiet tos pēc saviem ieskatiem, vai sadarbībā ar kādu būvinženieri.
lai Jums raženi sokas!
PatīkPatīk