Dāvinām – 8 mazēku projektus!

Dāvinam mazēku projektus

Ikvienam saimniekam, kam nepieciešama kāda palīgēka – lapene, nojume, malkas šķūnītis vai dārza tualete – dāvinām astoņus mazēku projektus bez maksas. Projekti ir sagatavoti izprintēšanai uz A4 formāta lapām, izvēlieties sev nepieciešamo, un sekojot būvvaldes prasībām un norādēm – sniedziet saskaņošanai. Orientējošā darbu secība – saņemiet vietējās būvvaldes veidlapu – “Paskaidrojuma raksts 1. grupas ēku būvniecībai”, pievienojiet zemes dokumentu kopijas, un zemes robežu plānā iezīmējiet paredzētās ēkas novietojumu zemes īpašumā, sagatavojiet to 2 eksemplāros, un sniedziet būvvaldē skaņošanai.

Dāvinam mazēku projektus
Dāvinam mazēku projektus

Veiksmīgu projektu izvēli un skaņošanu! (piedāvājam arī skaņošanas instrukciju 1. grupas ēkām – kā saskaņot ēku īpašniekam pašam).

Lai attīstās Jūsu saimniecība!!!

P.S. – ja vien nebūvējat kādu pavisam slepenu objektu – komentāru sadaļā atrakstiet par pieredzi – kā izdevās saskaņot, kuru projektu izvēlējāties, kurā no Latvijas būvvaldēm, cik laika tas prasīja utt. Paldies:)

2 domas par “Dāvinām – 8 mazēku projektus!

 1. Labdien,
  Liels paldies par piemēriem! Pats būvēšu vienkāršu gāzbetona kasti 6.5x4x2.5 m, tomēr tai būs divas netipiskas īpatnības, pirmkārt, uz ezeru vērstā siena būs pilnībā pārklāta ar monolītu stiklu, bez rāmja vai uzlikas. Otrkārt, caur mājas grīdu un griestiem stiepsies ~4 metrus augsts bērza koks, protams, ņemot vērā, ka tā augstums un diametrs 10 gadu laikā vismaz trīskāršosies. Cerams, ka būvvalde būs atsaucīga 🙂
  Ar cieņu,
  Raimonds

  Patīk

  1. Labdien!
   Ja ēkas gabarītus iekļausiet 1. grupas ēku definīcijas ietvaros, varat ēku skaņot saviem spēkiem – sagatavojām instrukciju lai tas jebkuram būtu ērti paveicams – https://projektuveikals.lv/2020/10/16/instrukcija-ka-saskanot-1-grupas-eku/
   Šajā gadījumā arī par visiem sarežģītajiem risinājumiem – kā nodrošināt koka netraucētu augšanu un jumta hermētiskumu lietus laikā, u.c. Jūsu iecerētos risinājumus – veidojiet tos pēc saviem ieskatiem, vai sadarbībā ar kādu būvinženieri.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: