Mājas projekts vienā stāvā – “Linda”, 130m2

Mājas projekts "Linda"

Dzīvojamā māja izceļas ar krietni plašo dzīvojamo istabu – 55 kvadrātmetri, arī guļamistabas ir plašas un ērtas, liela virtuves zona, garāža automašīnai un dārza tehnikai, saimniecības telpa-kurtuve 12 kvadrātmetros. Ēka orientēta debesspusēs, izeja uz terasi – dienvidu fasādē.

Māja projektēta gāzbetona bloku mūra konstrukcijā, ar koka pārsegumiem. Būvniecībā – praktisks un vienkāršs divslīpju jumts. Ēku iespējams izveidot ļoti siltu, virs pirmā stāva griestiem, siltumizolācijas slānis veidojams kaut pusmetru biezs. Fasādēs – koka dēļu apšuvums, zem kura ievietojama papildus vates kārta. Protams, projektēti arī siltumnoturīgi logi, ar trijkāršu stiklojumu.

Droši rakstiet savus jautājumus, idejas un pārdomas par projektu – komentāru sadaļā, atbildam visiem 🙂

Ieskats projekta plānos un fasādēs:

Mājas projekts "Linda" - stāvu plāni
Mājas projekts “Linda” – stāvu plāni
Mājas projekts "Linda" - projekta fasādes
Mājas projekts “Linda” – projekta fasādes
Mājas projekts "Linda" - projekta fasādes - versija ar gaiši pelēku fasādes toni
Mājas projekts “Linda” – projekta fasādes – versija ar gaiši pelēku fasādes toni

Priecīgu dzīvošanu!!!

7 domas par “Mājas projekts vienā stāvā – “Linda”, 130m2

  1. Labdien!
   Šobrīd interesanti ir sanācis, reizē strādājam pie diviem šādiem projektiem, viens no tiem spoguļattēlā un ar papildus auto nojumi un noliktavas telpu, blakus garāžas sienai. Rakstiet sīkāk e-pastā, par savām iecerēm un vajadzībām. Kas attiecas uz būvniecību, pirmais projekta variants ir būvniecības procesā līdz pamatiem. Par būvniecības izmaksām var spriest gari un plaši, vai ari nespriest nemaz – tas ir ļoti mainīgs un subjektīvs parametrs, atkarīgs no ļoti daudziem apstākļiem. Domājams, par to taps kāds garāks, izsmeļošāks raksts mūsu mājaslapā.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Par izmaksām, ceru kādā brīvākā brīdī izveidot izsmeļošāku rakstu, bet īsajā versijā, cik tas ir iespējams komentāru formātā, atbildēt var vienīgi aptuveni, būvniecības izmaksas pastāvīgi mainās, vislabāk par tām runāt ar būvnieku, kuru izvēlēsieties savas mājas būvniecībai, vai arī jāpasūta detalizēta tāme profesionālam tāmētājam.
   Atrakstiet e-pastā sīkāk par savām iecerēm, kā arī zemes kad. nr.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Projektus varam Jums nosūtīt, varat izmantot gan būvniecībai, gan tāmēšanai. Atsūtiet zemes kadastra nr. un sīkāku aprakstu par savām vēlmēm un iecerēm. Projektus skaņojam arī būvvaldē, papildinot ar būvvaldes prasītajām lietām un niansēm.
   lai raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: