Dzīvojamā pirts ģimenei “Valentīns”, 58kvm

Dzīvojamās pirts projekts "Valentīns"

Mēs piedāvājam dzīvojamo pirti kā 1. grupas ēku, jo bieži vien, lai uzbūvētu lielo dzīvjamo māju vajag uzkrāt līdzekļus, savukārt šādu ēku var uzcelt ar mazākiem līdzekļiem un kādu laiku var izmantot dzīves vajadzībām, jo pirmajā stāvā ir saimes istaba un augšstāvā divas guļamistabas, saimniekiem un bērniem. Arī agrāk, mūsu senčiem bija klētis, kuras izmantoja arī dzīvošanai un citas palīgēkas, ražīgai saimniekošanai un attīstībai.

Arī dodoties no šādas ēkas prombūtnē, var novietot nelielu gaiss-gaiss siltumsūkni, kuram 10 kvm lielajā ģērbtuves telpā jāuztur +4 C, lai neaizsaltu ūdens sistēmas.

Dzīvojamās pirts projekts "Valentīns" - 1.st. plāns

Dzīvojamās pirts projekts "Valentīns" - 2.st. plāns

Dzīvojamās pirts projekts "Valentīns" - fasādes

Aukstākā laikā ierodoties, vēlams ir iekurināt ne tikai pirts krāsni, bet arī kamīnu, līdz ar to pirts priekštelpā ir baudāma dzīvā uguns ar siklotu pirts krāsns muti, un lielais kamīns, saimes istabā. Pašu pieredze rāda, ka ja ir arī malkas plīts, arī tā tiek iekurināta aukstajā laikā, un trīs apkures iekārtas vēl ātrāk nodrošina optimālu siltumu telpās, pēc ilgākas prombūtnes. Ēku var būvēt gan mūra gan koka konstrukcijā, atkarībā no pieejamjiem resursiem un prasmēm.

Sveiciens visiem Valentīndienā!!!

arhitekts Valdis Liepa.

3 domas par “Dzīvojamā pirts ģimenei “Valentīns”, 58kvm

  1. Labdien!
   Atsūtiet sīkāku informāciju par savām iecerēm un par zemes īpašumu. Mājas projekts ir pieejams, dažādos konstrukciju veidos, skaņojams gan lauku teritorijās gan pilsētās/ciematos.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: