Projekts – namiņš pie Dabas, 65m2

Projekts namiņam pie Dabas - fasādes

Namiņš pie Dabas – nozīmē to, ka dažreiz gadās kādu namiņu būvēt vietās, kur ierastās komunikācijas nepienāk un jāiztiek pašiem ar saules, vēja, malkas, gāzes u.c. enerģijām. Līdzarto arī maksimāli vienkāršs plānojums, ar minimāli nepieciešamo komfortu omulīgai atpūtai gan vasarā gan ziemā. Konkrētais namiņš projektēts būvēšanai 800km aiz polārā loka, tātad, pusgadu tā iemītnieki var baudīt nepārtrauktu dienu, un otru pusgadu – baudīt ziemīgu tumsu, ar, iespējams, kādu ziemeļblāzmas atspulgu un pāris gaismas stundām ikdienā.

Plānojums paredzēts 3-4 cilvēku ģimenei, ēka koka guļbūves konstrukcijā, ar zaļo jumtu, griesti siltināti pa jumta slīpajām plaknēm, veidojot augstus griestus ar plašuma sajūtu. Šādu plānojumu var būvēt arī koka karkasa, vai mūra konstrukcijā, un arī citos (Dabai draudzīgos) materiālos, iegūstot vienlīdz skaistu un harmonisku vizuālo tēlu.

Ieskatam – projekta plāns un fasādes:

2

Projekts namiņam pie Dabas - plāns

Skaistu atpūtu!!!

P.S. –

Kompaktas mājiņas projekts, 60kvm

Strādājot ar Latvijas būvnormatīvos noteikto 60kvm apbūves platību, atšķirībā no Norvēģijas, dabas parkā pieļauto 70kvm apbūves platību – veidojam variantus, kā reizē skaisti un ērti projektēt ēku, vairāku cilvēku ģimenei. Praktiski šādas ēkas sezonālai izmantošanai jau ar diezgan pietiekamu plašumu. Ilgstošai dzīvei, protams, vienmēr var rasties vēlmes un nepieciešamības pēc papildus platības, kas nav iekļautas primāro prasību sarakstā. Attiecīgi, nākotnē saimniecību var papildināt ar vēl kādu palīgēku u.c. Mēs, protams, arī labprāt projektētu klientiem 1. grupas ēkas ar 70kvm apbūves platību, kā tas ir Norvēģijā.

Raženu izdošanos!!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: