Moduļmājas projekts ģimenei “Jurģis”, 62m2

Moduļmājas projekts ģimenei

Iepriekš bijām projektējuši nelielu moduļu māju, kura saliekas no diviem transportējamiem moduļiem L veidā. Šobrīd piedāvājam projektu, kur divi simetriski moduļi kopā veido taisnstūra formas ēku ar pietiekamu platību ģimenei līdz 5 cilvēkiem. Ātrums būvniecībā – moduļu mājām ir viens no to plusiem un izvēles nosacījumiem. Abas ēkas daļas tiek izgatavotas ražotnē, novietotas uz stabveida pamatiem, pievienotas komunikācijas un ēka ir gatava dzīvošanai. Montāža aizņem dažas dienas, pievienojot komunikācijas.

Mājas plānojums ir kompakts, bet vienlaicīgi arī ērts dzīvošanai nodrošinot nepieciešamās funkcijas un sadzīvi jebkurai ģimenei.

Ēkas apkurei paredzēts malkas apkures kamīns, divslīpju skārda jumta segums, koka dēļu apdare fasādēs. Krāsu gamma veidojama pēc katra izjūtām. Siltinājums veidojams 15-20cm biezumā (15+5cm).

Priekšrocības – dzīve savā mājā ir daudz neatkarīgāka kā dzīvoklī – jebkurus komunālos tēriņus īpašnieks veido pats, prognozējot to izmaksas. Atkarībā no energo kurināmajiem resursiem – granulas būs visdārgākās, šķelda lētāka, malka – vislētākā.

Projekta plāns un fasādes:

Moduļmājas projekts ģimenei, plāns

Moduļmājas projekts ģimenei, fasādes

Omulīgu dzīvošanu!!!

2 domas par “Moduļmājas projekts ģimenei “Jurģis”, 62m2

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: