Āderu ielenkumā

Āderu noteikšana guļvietai

Zemes āderes ietver sevī ūdens āderes (lielas platas, krustpunktos var ierīkot akas vietas), uguns āderes (ap pēdu platas, tās var salīdzināt ar cilvēka nervu dzīslojumu, ūdens āderes – ar asinsriti), vēl pētnieki atzīst Hartmaņa tīklojumu un Kurri tīklojumu, šīs josliņas ir ap 5cm platumā. Konkrētais pētījums parāda guļvietu izteiktu āderu ielenkumā, jo māja tika būvēta nepārbaudot iepriekš āderes.

Galvu iesakam novietot dienvidu virzienā, jo ziemeļu pusē ir ūdens āderu krustpunkts, un ne vienmēr cilvēks ir gatavs gulēt saraujoties čokurā. Tāpēc labākā variantā – Z ir vērtējuma skalā no -10 līdz +10 =+9, Dienvidu galā guļot – +2. Secinājums – labāk ēku būvēt balstoties uz āderu tīklojumu, un katra guļvieta būs novietota optimālā vietā, nevis balstoties uz būvvaldes noteikumiem – 6m no ielas un 4m no kaimiņiem. Tas pats attiecas arī uz darba vietām mājā, ja strādājat, un omulīgas maltītes ieturēšanai – pie pusdienu galda. Šodien pirtnieki iesaka uz ūdens āderēm novietot lāvas, būšot labāka svīšana, tātad, arī citas palīgtelpas var izvietot uz āderēm, kur cilvēks uzturās īslaicīgi.

Saudzējiet savu veselību, kas dos jums možumu un spēku ikdienai un atpūtai.

P.S. Ikdienā nosakām āderes gan klātienē, gan attālināti, tas ir darīts gan Latvijā, gan ārzemēs, par to varat lasīt mūsu mājaslapā.

arhitekts Valdis Liepa.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: