KAD DABĀ SĒTNIEKS PAVASARIS…

Valerijs Baida "Agrs pavasaris"

…par dzīves zaļošanu sāk domāt daudzi. Vai dienā pietiek ar 2. litriem ūdens, vai vajag vairāk – būtībā, ja ķermeņa virsma ir aptuveni kvadrātmetrs, tad pietiek ar 2l H20, tomēr, ja Jums ir pāris kvadrātmetri, tad iztvaikotais šķidruma daudzums būs lielāks un diennaktī vajadzīgais H20 arī.

Ikdienā ir dažādas ‘”šanas” kurām cilvēks nereti piegriež pārlieku uzmanību, un ne vienmēr izdodas sasniegt mērenību – pārtikas lietošanā, darba apjomos (izdegšana), samazināts miegam atvēlētais laiks (gulēšana).

Ja guļot naktī neatpūšaties, neredzat krāsainus sapņus, tad ir vērts pārbaudīt gultas novietojumu saistībā ar āderu tīklojumu. Piemēram, Ezerpilī Āraišos, jau ļoti senos laikos nelielās ēkas tika novietotas ievērojot pazemes āderu tīklu.

Ja kāds teica, ka dzīvot zaļi var tikai nulles patēriņa ēkās, kur par kamīnu ar sprakšķošu malku Jums ir jāaizmirst, jo tā jau būs pārmērīga dabas ekspluatācija savu egoistisko vēlmju apmierināšanai – tad padomājiet, kādus resursus taisās izlietot vēja enerģijas ieguves vientieši, kas paredz uzbūvēt milzīgu vēja parku, ieguldot ES līdzekļus un nodokļmaksātāju līdzekļus, tajā pat laikā apzinoties, ka visa torņa saražotā enerģija nekad nebūs tik liela, lai līdzinātos ar torņa uzbūvēšanas izdevumiem. Tajā pat laikā šie vientieši Jums stāsta, ka viņi strādā gūstot tikai “samērīgu un taisnīgu atlīdzību”.

Sētnieks Pavasaris ielaiž siltumu mostošās zemes apsildes ietaisē par brīvu. Neprasot nodokļmaksātāju un citus atbalsta līdzekļus.

O. Haijems raksta – “Cilvēks veidots tā – kad kautkas iededz dvēseli – viss kļūst iespējams”.

arhitekts Valdis Liepa.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: