“Paulīne un Paula”, dzīvojamās mājas projekts, 220m2

Dzīvojamās mājas projekts "Paulīne + Paula"

Saskaņā ar ģimenes vajadzībām, ēka tika projektēta veidojot to it kā no diviem būvapjomiem – katrai paaudzei nodrošinot gandrīz pilnībā neatkarīgu dzīvi un ērtības – divas plašas dzīvojamās istabas, gan vecākiem gan bērniem, kā arī ērtas guļamistabas un palīgtelpu grupa. Māja projektēta vienā stāvā, ar paaugstinātu siltumnoturību – atkarībā no ēkas īpašnieka vēlmes un resursiem, siltinājuma biezums sienās un griestos sabiezināts, atliek vien meklēt labus, siltus logus un durvis.

Konstruktīvi – projekts risināts koka statņu konstrukcijā, koka siju pārsegums, koka spāru jumta konstrukcija. Ir verija arī gāzbetona bloku mūra sienu konstrukcijā, kas būvniecībā ir ar vēl pārskatāmākām un draudzīgākām izmaksām. Skārda jumta segums, koka dēļu apdare fasādēs. Vienstāvīgas mājas priekšrocība ir iespēja griestu siltinājumu veidot teju neierobežotā biezumā, ja kāds vēlas sportot siltumefektivitātes meklējumos:)

Plāna shēmā redzams sadalījums – ēkas daļa “Paulīne” un otra ēkas daļa – “Paula”. Plāns ir L veida formā, iegūstot telpās ļoti labu izsauļojumu un omulīgu ieejas iekšpagalmiņu. Katrai dzīvojamajai istabai arī izeja uz terasi, bērnu terase veidojama apjumta.

Ieskats projekta rasējumos, fasādēs un plānā:

Dzīvojamās mājas projekts "Paulīne + Paula" - fasādes

Dzīvojamās mājas projekts "Paulīne + Paula" - plāns

Dzīvojamās mājas projekts "Paulīne + Paula" - plāns divos būvapjomos

Priecīgu un omulīgu dzīvošanu!!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: