“Villa Agnese” – dzīvojamās mājas projekts, 190m2

Dzīvojamās mājas projekts "Villa Agnese"
Projekts "Villa Agnese", dzīvojamās mājas projekts
Projekts “Villa Agnese”, dzīvojamās mājas projekts

Dzīvojamās mājas projekts “Villa Agnese” ir veidots tālāk attīstot jau iecienītos projektus “Agris” un “Agnis”, kopējā lietderīgā platība ir pieaugusi līdz 190 kvadrātmetriem, ēka papildināta ar terasi un ziemas dārzu, kas arī mūsu klimatā var būt ļoti praktisks, nodrošinot ģimeni ar pašu audzētiem garšaugiem vai dārzeņiem, kā arī uzlabojot ēkas siltumtehniskās īpašības – saules sasildīto gaisu no ziemas dārza var ielaist ēkā, tādā veidā izmantojot saules siltumu. Zviedrijas inženieri ir aprēķinājuši, ka daudz nesadārdzinot ēku, bet veidojot to tā, lai labāk izmantotos saules siltums, ir iespējams līdz 10% ietaupīt uz apkures izmaksām. Vēl 10% ir sasniedzami atkarībā no ēkas novietojuma – ja ēka pasargāta no vējiem, utml.
Plānojums – pirmajā stāvā ir lievenis, garāža, kurtuve, sanmezgls, darba kabinets, kā arī plaša, apvienota viesistaba un virtuve, ar izeju uz ziemas dārzu un atpūtas terasi. Otrajā stāvā četras guļamistabas, ģērbtuve un sanmezgls.
Konstrukcijas – ēkas inženiertehniskie risinājumi jau ir atstrādāti dažādās versijās – gan ar koka, gan dzelzsbetona paneļu pārsegumu, pēdējais nodrošina labāku skaņas izolāciju, kas būtiski ja ēkā vienlaikus dzīvo daudz cilvēku. Ēkai ir viena nesošā siena, arī jumta konstrukcija tiek stabili atbalstīta, ja vēlas, var izmantot arī dakstiņu jumta segumu. Ēkas ārsienas gāzbetona bloku mūra konstrukcijā, 40cm biezumā, cenas/vērtības attiecība gāzbetona bloku mūra sienām ir, praktiski, vislabākā.
Fasāžu krāsu versijas, protams, ir iespējamas visdažādākās, tāpat arī apdares materiāli, šobrīd ēkas projekts paredz Rukki Classic skārda jumta segumu, apmestas, krāsotas fasādes, un koka dēļu apšuvumu, koka apdari, terases balstus, koka durvis un logus.
Ieskatam, mājas projekta plāni:

Projekts "Villa Agnese", dzīvojamās mājas projekts, pirmā un otrā stāva plāni
Projekts “Villa Agnese”, dzīvojamās mājas projekts, pirmā un otrā stāva plāni

Projektētās fasādes:

Projekts "Villa Agnese", dzīvojamās mājas projekts, fasādes
Projekts “Villa Agnese”, dzīvojamās mājas projekts, fasādes

Lai Jums sokas!

5 domas par ““Villa Agnese” – dzīvojamās mājas projekts, 190m2

  1. Labdien!
   Nosūtījām Jums e-pastu.
   Projektam iespējamas dažādas būvkonstrukciju mezglu risinājuma versijas, arī pārsegumu var risināt vai ar koka konstr. vai pārseguma paneļiem.
   lai Jums sokas!

   Patīk

 1. Labdien!
  Interesē vai ir iespējams redzēt projektu ar izmēriem, lai precīzāk saprastu telpu izmērus. Cik maksā šis projekts? Vai ir iespējams veikt kādas izmaiņas projektā un cik tas izmaksātu?

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: