Viesunama projekts, 550m2

Viesunama projekts

Kā virzīties no idejas līdz tās realizācijai? Ideja par viesu namu sākotnēji lolota apziņā, vēlāk skicēta uz papīra, nonākot arhitektu birojā – materializējas līdz projekta skiču stadijai – kopā ar pasūtītāju izstrādājam projekta skices, liekot lietā savu pieredzi, ēka iezīmējas jau reālos, uzbūvējamos izmēros, dimensijās, racionālā un ērtā plānojumā, fasādēs, kas risinātas atbilstoši izvēlētajiem materiāliem. Ēkas pamatapjoms, svinību un biljarda zāle ar virtuvi risinātas guļbūves konstrukcijā, dienvidu spārns – koka statņu konstrukcijā, ar baseinu pirmajā stāvā un viesu guļamistabām otrajā.
Projekta skices – lai cik vērienīga arī būtu sākotnējā vīzija – ļauj jau tuvāk reālajai dzīvei izvērtēt gan ēkas būvniecībai nepieciešamās finanses – ar projekta skici dodoties pie būvnieka, gan arī pasūtītājam labāk orientēties, iejusties savā vīzijā, lai varētu to turpināt pieslīpēt, tikt skaidrībā par visdažādākajām niansēm un jautājumiem, kas jārisina, lai viss varētu funkcionēt nevainojami.
Citējot klientu – “ir sarežģīti atrast, kādu, kas piedāvātu ko vairāk, par bezgalīgu runāšanu, bet būvniekiem un finansētājiem ir vajadzīga konkrētība, izmēri, apjomi, kvadrātmetri – projekta skices. Esmu pārsteigts, ka dažu stundu laikā esmu ticis pie sava projekta skicēm.” Mūsu ikdienas darbs ir projektēšana – ņemam vērā katra specifiskos apstākļus, un vajadzības, izstrādājam projekta skices sākot ar plānojumu, novietojumu zemes gabalā, līdz fasādēm un griezumam. Attiecīgi arī klientam ir jānāk ar skaidru vajadzību un nepieciešamību, ar konkrētu mērķi. Brīvas sarunas “par un ap”, piedāvājam dažas reizes gadā – mūsu tradicionālajās biroja atvērto durvju dienās (skat. sīkāku informāciju mūsu mājas lapā).
Attēlos, ieskatam, viesu nama projekta fasādes un stāvu plāni:

Viesunama projekts - fasādes
Viesunama projekts – fasādes
Viesunama plānsViesunama projekts - plānojums
Viesunama projekts – plānojums

Veiksmīgu Jūsu ieceru īstenošanu!!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: