Projekti izmantojami Jūsu vajadzībām, vienas vai vairāku mazēku saskaņošanai būvvaldē.
Aplūkojiet un izvēlieties sev piemērotāko – mazēku projekti ir pieejami bez maksas – tā ir mūsu biroja dāvana ikvienam mūsu mājaslapas lasītājam:

Lejuplādējami ir 8 mazēku projekti – automašīnu nojume un veļas nojume, dažādas lapenes, dārza kamīns ar nojumi/lapeni, u.c., izvēlieties sev nepieciešamo – un tālākais process veicams saskaņā ar Jūsu būvvaldes norādījumiem:
– jaunā būvniecības likumdošana ļauj 1. grupas ēkas būvēt un skaņot būvvaldē to īpašniekiem, atliek vien aizpildīt iesnieguma veidlapu – “Paskaidrojuma raksts 1. grupas ēku būvniecībai”, pievienot ēkas projektu (izprintējams uz A4 izmēra papīra lapas), zemes dokumentu kopijas un zemes robežu plānā iezīmēt plānotās ēkas atrašanās vietu zemesgabalā.

Mazēku projekti rāda ēku apjomus un vizuālo risinājumu, taču tas neliedz Jums uzbūvēt labāk un skaistāk, kā projektā. Tā pat arī nenesošas konstrukcijas – sienu apšuvums, vai dēļi ar spraugām (vertikāli vai horizontāli vai slīpi (skuju rakstā)), starpsienas, ja tādas ir nepieciešamas – katru ēku varat papildināt, lai tā atbilst tieši Jūsu vajadzībām.

Lai Jaunais gads nāk ar radošiem un auglīgiem darbiem piepildīts!