Vienkāršas vienstāva mājas projekts "Platone"
Vienkāršas vienstāva mājas projekts “Platone”

“Māja par dzīvokļa cenu” – daudzi jau ir veiksmīgi iekārtojušies savās jaunajās mājās, pie upes, pie dārza, blakus mežam vai pļavai, un saimnieko savā zemītē:)

Šī māja projektēta omulīgai dzīvei vecākiem, kuru bērni jau ir izauguši, un vecākus apciemo kopā ar mazbērniem. Projekta konstrukciju risinājumi paredzēti ļoti ekonomiski un vienkārši, bez liekiem sadārdzinājumiem. Plānojums paredzēts ērts un ietilpīgs, liela dzīvojamā istaba ar virtuves nišu, divas guļamistabas – vecākiem – un mazbērniem. Labierīcības, saimniecības telpa – veļas mazgātuve un vieta apkures katlam. Plašs vējtveris ar vietu virsdrēbēm.

Projekta risinājumi ar palielinātu energoefektivitāti, lai apkures rēķini mājas iedzīvotājus neapgrūtinātu. Ēkas sienas – gāzbetona bloku mūra konstrukcijā, logiem – trijkārša stikla paketes, jumts – skārda segums, siltināti griesti horizontālajā plaknē. Jumtu ir iespējams risināt arī dislīpju veidā, tā būvniecību vēl mazliet novienkāršojot. Šādu mājiņu var uzbūvēt sezonas laikā, sākot darbus pavasarī – rudenī jau ievākties. Projektēšanai labākais laiks – rudens un ziemas garie vakari:)

Mājas projekta rasējumi – plāns, griezums, fasādes, jumta plāns:

Vienkāršas vienstāva mājas projekts "Platone" - 1. stāva plāns
Vienkāršas vienstāva mājas projekts “Platone” – 1. stāva plāns
Vienkāršas vienstāva mājas projekts "Platone" - griezums
Vienkāršas vienstāva mājas projekts “Platone” – griezums
Vienkāršas vienstāva mājas projekts "Platone" - fasādes
Vienkāršas vienstāva mājas projekts “Platone” – fasādes
Vienkāršas vienstāva mājas projekts "Platone" - jumta plāns
Vienkāršas vienstāva mājas projekts “Platone” – jumta plāns

Veiksmīgu un raitu būvniecību!!!