Dzīvojamās mājas projekts “Mārīte” – 85m2

Dzīvojamās mājas projekts "Mārīte"
Dzīvojamās mājas projekts "Mārīte"
Dzīvojamās mājas projekts “Mārīte”

Ja vēlaties iegūt maksimālo dzīves telpu, iekļaujoties 1. grupas ēkas nosacījumos, šis ir visplašākais iespējamais variants. Projektu izstrādājām izmantojot visas 1. grupas ēkas 60 kvadrātmetru apbūves laukuma iespējas, ar racionālu plānojumu 1. stāvā, kā arī veidojot divslīpju jumtu, kurš nākotnē ļauj siltināt un iegūt ērtas, pietiekami plašas telpas (2 guļamistabas) augšstāvā, un vēl nelielu labierīcību telpu. Iekštelpu kopējā platība ir 85m2.

Šis ir iespēja kā ar visniecīgāko saskaņošanas ilgumu un mazākajām projekta izmaksām ātri tikt pie atļaujas sākt būvdarbus un būvēt ļoti optimālu, ērtu mājiņu, piemērotu nelielai ģimenei, ar trīs atsevišķām guļamistabām, plašu un gaišu dzīvojamo istabu ar logiem uz visām trim saulainajām debesspusēm, labierīcību un vējtvera mezgliem. Fasāžu risinājumi – iespējami visdažādākie, gan mūra sienas ar apmetuma apdari, gan koka dēļu apšuvums fasādēs. Ir iespējams sākotnēji ēku uzbūvēt gāzbetona mūra konstrukcijā, un apdzīvojot ēku, pēc dažiem gadiem – pabeigt fasāžu apdari, ja vēlaties – iestrādājot vēl slāni siltumizolācijas, piemēram, 5cm biez. akmensvati.

Projekts ir uzreiz pieejams mūsu 1. grupas projektu veikalā, tā komplektācijā ir arhitektūras un būvkonstrukciju rasējumi, novietnes plāns raitai ēkas būvniecībai, gan koka, gan mūra versijā, tā pat arī mūsu padoms un konsultācijas. Projektu saņemsiet divās daļās, vizuālo risinājumu – skaņošanai būvvaldē, un rasējumus ar detaļām, mezgliem, pamatiem, sijām, spārēm – ērtai un racionālai ēkas būvniecībai.

Lai iegādātos projektu – sūtiet mums ziņu ar sīkāku informāciju par Jūsu iecerēm – zemes kadastra nr. un vēlamo novietojumu zemes īpašumā, parasti, palīdzam arī ar ēkas novietojuma plānu mērogā, lai Jums būtu visi nepieciešamie rasējumi iesniegšanai būvvaldē. Jūs saņemat rēķinu, pēc kura apmaksas nosūtam projekta rasējumus, rasējumi ir divos komplektos – viens iesniegšanai bis.gov.lv sistēmā, skaņošanai, otrs – būvniecībai, ar atbilstošajām konstrukciju mezglu lapām, lai Jūsu ēkas būvniecība ritētu raiti un konstrukcijas būtu drošas.

Ja esiet nolēmuši saskaņot un būvēt ēku – aicinam iepazīties ar saistošo informāciju un instrukcijām, lai viss izdotos vislabākajā veidā:

 1. Kā novietot ēku zemes īpašumā, saskaņā ar likumdošanu un citām būtiskām niansēm.
 2. Kā saskaņot 1. grupas ēku projektu – instrukcija bis.gov.lv sistēmā.
 3. Kas jāzin – vispārīgi bet būtiski jautājumi ērtas, veselīgas dzīvesvides, mājokļa izveidē.
Dzīvojamās mājas projekts "Mārīte" - fasādes
Dzīvojamās mājas projekts “Mārīte” – fasādes
Dzīvojamās mājas projekts "Mārīte" - 1.stāva plāns
Dzīvojamās mājas projekts “Mārīte” – 1.stāva plāns
Dzīvojamās mājas projekts "Mārīte" - 2.stāva plāns
Dzīvojamās mājas projekts “Mārīte” – 2.stāva plāns
Dzīvojamās mājas projekts "Mārīte" - griezums
Dzīvojamās mājas projekts “Mārīte” – griezums

Vēloties mazliet lielāku dzīvojamo platību – ēkas ietilpst 2. grupas ēku kategorijā, tās projektējamas pilnīgā saskaņā ar Jūsu individuālām vajadzībām, liels klāsts ekonomisko māju mūsu ekonomisko māju sadaļā. Šīs mājas līdziniece – projekts “Estere”, kas veiksmīgi jau būvējās Lielvārdē, un senāki šī plānojuma tipa varianti – projekti “Ansis”.

Vieglu būvniecību un omulīgu dzīvošanu jaunajā mājā!!!

11 domas par “Dzīvojamās mājas projekts “Mārīte” – 85m2

  1. Labdien!
   Pilsētās un ciemos – būvēt iespējams līdz 25kvm, un novietot – līdz 60kvm, bet lauku teritorijās – arī būvēt līdz 60kvm.
   Mājas projekts Mārīte – ietilpst 60kvm apbūves platībā, skaņot varat to kā 1. grupas ēku, dažu dienu laikā, un tālāk, pēc nodošanas ekspluatācijā – siltināt bēniņus, izbūvēt tur omulīgas istabas, izveidot apkures iekārtas utt.
   Lai Jums raženi sokas!

   Patīk

  1. Labdien!
   Ēka ir koka vai mūra konstrukcijā, projektēta pēc Jūsu vajadzības, cik tālu to būvnieki uzbūvēs ir cits jautājums, nodošanai ekspluatācijā arī gluži tikai ar karkasu nepietiek, nepieciešama arī siltumizolācija, apkure, komunikācijas. Projektā ietilpst risinājumi – arhitektūra un konstrukciju mezgli, lai ēku varētu ērti uzbūvēt.
   Atrakstiet sīkāk par savām iecerēm.
   lai Jums raženi sokas!

   Patīk

 1. Labien!

  Vēlējos uzzināt vai šo projektu var pielāgot arī būvēšanai uz pāļu pamatiem? Ir zemes gabals ar problemātisku gruntui, tādēļ nevēlos veidot pamatu konstrukcijas!
  Vēlētos arī uzzināt kādas projekta izmaksas nojūsupuses, ja nepieciešams papīra risinājums koka karkasa ēkas būvniecībai! Karkasu plāns būvēt paša spēkiem!

  Jau iepriekš pateicos!

  Patīk

 2. Vai kāds ir jau veiksmigi uzbūvējis/saskanojis šo māju pilsētā, ciemā kā 1. Grupas ēku. Gribējās saprast kā ir risināts jautājums par to, ka ēkas novietošanai nepieciešams, lai tas būtu rūpnīcas komplekts un vai to vispar ir iespējams realizēt gazbetona variantā?

  Patīk

 3. Labdien!

  Kāda ir projekta “Mārīte” cena, ja vēlos to koka karkasa izpildījumā?
  Un vai ir pieejama versija koka karkass uz stabveida pamatiem vai skrūvpāļiem?

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: