Saimniecības ēka ģimenei, 95m2

Saimniecības ēkas projekts - "saimniecības ēka ģimenei"

Pirms dažiem gadiem izstrādājām projektu Mārīte, kurš bija atvasināts no mūsu projekta Ansis, pielāgojot ēku jaunākajiem būvniecības likuma grozījumiem – to sniegtajām iespējām būvēt 1. grupas ēkas, ar vienkāršotu būvprojekta skaņošanas procesu. “Mārītes” guva lielu piekrišanu, tika būvētas dažādos Latvijas novados un ar dažādiem mērķiem – gan kā saimniecības ēkas, gan kā ekonomiskas un racionāli būvējamas dzīvojamās mājas vai pagaidu dzīvojamās mājas.

Domājot kā šo projektu padarīt vēl ērtāku ēkas iedzīvotājiem, paplašinot augšstāvu un papildinot pirmo stāvu ar atsevišķu saimniecības/kurtuves telpu, radās projekts – “Saimniecības ēka ģimenei”, kurā ir ietvertas dažādas jaunas idejas un risinājumi, paaugstināts drempelis (ēkas sānu sienu taisnā daļa), kā arī precizētas dažādas citas nianses, jo, būtiski, ka šādā, visai kompaktā ēkā – rūpīgi jāizturas pret katru centimetru, izsverot prioritātes un ergonomiju.

Vidēji šāda projekta saskaņošanas laiks ir dažas nedēļas, nav nepieciešams topogrāfiskais plāns un citi sarežģījumi un izdevumi, tas ir visvienkāršākais un veiklākais veids kā varat tikt pie savas sapņu mājas realizācijas.

Jūsu ieskatam projekta rasējumi, griezumā varat apjaust augšstāva platību, tajā ietilpst divas ļoti ērtas istabas, pirmajā stāvā ir mazāka istabiņa – darba kabinets, protams, ēkas konstrukcijas var risināt pēc Jūsu iecerēm, mūra vai koka konstr. versijā, tā pat fasāžu toņi un apdare, kā arī jebkuras citas izmaiņas ir iespējamas, gan projektēšanas stadijā, gan arī būvdarbu laikā.

Saimniecības ēkas projekts - ģimenei, 1. stāva plāns

Saimniecības ēkas projekts - ģimenei, 2. stāva plāns

Saimniecības ēkas projekts - ģimenei, fasādes

Saimniecības ēkas projekts - ģimenei, griezums
Saimniecības ēkas projekts – ģimenei, griezums

Raženu un omulīgu dzīvošanu!!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: